Sklípek 2015

  • Příspěvky: 105
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ondrej pro téma Sklípek 2015

Hned ten prvni frajer s bazenem :laugh: :laugh: :laugh: naprostej pohodar. Toyoooootaaaaaa , ty vole.. :silly:
05. úno 2015 06:44 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2015

Hele vtipálci zpět k tématu. Příští sobotu už je sklípek s obědem v Akátu u našeho známého Suzuki kuchaře vyrostlého ze Suzuki dvojčat :woohoo: a taky závodění na motokárách. Zamluvil jsem nám 24jízd všichni máme dvě jízdy. Včetně našich děvčat tak doufám, že nám nedají děvčata košem a budou se závodů účastnit.

Nahlášení účastníci snad jsem na nikoho nezapomněl: Hodys+1, Jindra+1, Doktor, Boco, Eddie+1, Keith+1, Ondra+1,

1)Na oběd bychom se měli sejít cca11:30... Jak se stihneme dopravit ale zkuste přijet dřív... budeme moct víc posedět :woohoo:
2)dále se budeme přesouvat na motokáry měli bychom se tam dostat mezi 14:00-14:30 (potřebujeme trochu času na zaregistrování aby se Vám vypisovali časy na tabuli atd...
3)15:00 první desetiminutová rozjížďka obsazení: Hodys, Káťa, Jindra, Klára, Doktor, Boco,
15:10 druhá desetiminutová rozjížďka obsazení Eddie, Krystýna, Keith, Linda, Ondra, Eva(Keithe Linda podle mě patří k tobě jestli jsem si špatně zapamatoval jméno omlouvám se :evil: )
celkem má každý jedinec zaplaceny dvě rozjížďky.
4)přesun do Jaroslavic tam bychom se měli dostat mezi 18:00-19:00
Pak juchání až do neděle....
Prosím Všichni účastníci zájezdu ať sem napíší aspoň krátký komentář abych věděl jestli to takto schvalujete. díky.
Honda CBF 1000 RS:)
08. úno 2015 18:07 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Sklípek 2015

Za mna OK :)
08. úno 2015 18:40 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 105
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ondrej pro téma Sklípek 2015

Jindro, naprosto perfektni. Těšim se na ty elktriky. V dnešní době zelený, velice stylová akce B) ;)
08. úno 2015 19:20 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Sklípek 2015

Za mě super...v Akátu nejspíš budeme ještě dřív abychom potěšili brášku...ale s motokárama u Lindy nepočítejme...určitě na nich nepojede...

Už se na vás bando těšíme...příznaky zavirování jsou po víkendovým válení těla v posteli pryč, takže vzhůru do bezvědomí :woohoo: :side: :S :whistle:
chro chro
08. úno 2015 19:29 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2015

Hele je to jedno nějak se o jízdy budeme muset podělit doufám, že se z toho nestane virus zamluvil jsem jízdy pro všechny tak to snad ostatní holky zkousnou a třeba se nechá Linda strhnout.
Honda CBF 1000 RS:)
08. úno 2015 20:31 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2015

Hele ještě bych chtěl nadhodit jednu myšlenku... Keith se sice ptal bráchy a snad není problém si vybrat z lístku ale zkuste se kouknout na stránky Akátu a mohli bychom říct Martinoj co si kdo dá a potom by se na dvanáctou mohlo připravit jídlo a budeme si ho moct užít přitom si pokecat u stolu na pohodu..... desert nebo předkrm to se vyřeší na místě... restauraceakat.cz/
Já už teď vím, že pokud to bude dám si jehněčí kolínko na česneku a Klára si dá filet z candáta na pomerančovém risottu. O paštičce a Panna cottě se ještě povede debata na místě.. :woohoo: Tak co zkusíme udělat objednávku dopředu... Přeci jen dvanáct lidí v době oběda v hospodě,...
Honda CBF 1000 RS:)
08. úno 2015 20:56 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Sklípek 2015

za mě skvělé :) jen Katka taky nepojede na motokárách takže ty jízdy asi musíme trochu poupravit jinak jsi to vymyslel výborně objednáme jídlo dopředu
08. úno 2015 22:41 #38

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Sklípek 2015

Za mě super, jen doufám, že mě nezasáhne chřipková epidemie. Jak jsem psal, v sobotu se přiblížím do Brna nebo lehce před Brno, kde bych pak prosil vyzvednout (domluvíme operativně telefonicky). A jelikož vidím, že nikdo ze severu Moravy nedorazí, tak budu potom v neděli potřebovat přiblížit alespoň do Znojma.
08. úno 2015 23:17 #39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2015

Doktore s tebou počítám nabral bych tě u devíti křížů na čase se domluvíme ideálně mezi 11:00-11:15 ...
Autobus Raimanraisen pojede zatím asi přes Třebíč(zajížďka do prahy zatím není potvrzená) Proto budeme D1 křižovat asi dvakrát Prvně Jihlava cca 9:30 Velké Meziříčí 9:50 Časy jsou za ideálních podmínek a suchého povrchu. :evil:
Co se cesty zpět týká pojedeme zpět přes Brno... takže uvidíš jak budeš chtít pokud by jsi trval na Znojmě taky můžeme zařídit....
Honda CBF 1000 RS:)
09. úno 2015 10:08 #40

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.171 sekund