Sklípek 2015

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Sklípek 2015

Zdarec , tak jestli tomu dobře rozumím , tak Hodys OPĚT někoho " zvrakoval " ? Jinak je to docela hodný borec , ale tenhle "koníček a záliba " se mě na něm moc nezamlouvá :woohoo: :woohoo: :woohoo: .
16. úno 2015 16:19 #61

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Sklípek 2015

Chachá! Malp nezklamal. Hodysi, to si vysvětli sám :evil:
16. úno 2015 16:27 #62

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Sklípek 2015

Malp napsal: Zdarec , tak jestli tomu dobře rozumím , tak Hodys OPĚT někoho " zvrakoval " ? Jinak je to docela hodný borec , ale tenhle "koníček a záliba " se mě na něm moc nezamlouvá :woohoo: :woohoo: :woohoo: .

Malpe, přesně jak říkáš. Hodysovi se po Tobě stýskalo, takže preventivně poslal Boca do hodin a Doktora málem poslal do špitálu, aby nevyšel ze cviku... :laugh:
Praha 4 - CBF 600S 2004
16. úno 2015 16:54 #63

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Sklípek 2015

Eddie75 napsal:

Malp napsal: Zdarec , tak jestli tomu dobře rozumím , tak Hodys OPĚT někoho " zvrakoval " ? Jinak je to docela hodný borec , ale tenhle "koníček a záliba " se mě na něm moc nezamlouvá :woohoo: :woohoo: :woohoo: .

Malpe, přesně jak říkáš. Hodysovi se po Tobě stýskalo, takže preventivně poslal Boca do hodin a Doktora málem poslal do špitálu, aby nevyšel ze cviku... :laugh:


Eddie, ještě jsi zapomněl, že Jindru ukázkově vytlačil v šikaně do gumy :D
16. úno 2015 17:18 #64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2015

Doktore jsi jediný kdo umí číst a já ruším svůj nápad vložit video na Youtube... Takže krom faktury za rozbitou káru mi příjde ještě pokuta... dobře hlavně že jsme na sebe zbytečně neupozorňovali... Ovšem stálo to za to....
Eddie tohle jsi napsal krásně už se těším na Hodysovu odpověď...

Malpe nevím čím to je, ale když jsme jeli z Brna do sklepa Hodys řekl už se těším až to zjistí Malp. Přesně vím co napíše na forum.... Ten kluk si normálně může zapálit oheň koupit křišťálovou kouli a může věštit :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
16. úno 2015 17:22 #65

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2015

Jo mě dal hezky vysmrkat, ale já ho znám on to je hroznej predátor. Takže jak jsem viděl jeho káru vedle sebe tak jsem se s ním nepřetlačoval a myslel jsem si, že mě objede... Ovšem on byl z BOCA zvyklej na odpor tak se o mě opřel a ja čumim že jsem zamačklej v gumě.... Jemu nestačí soupeře pokořit on ho musí ještě zesměšnit... přesně jsem v plexi viděl odlesk jeho šibalských očiček jak čekal, že se tam otočím a ten maník mi příjde říct, že jsem asi debil, že ta zpátečka to do kopce nevytlačí to je přeci jasný.... co si myslíš? :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
16. úno 2015 17:27 #66

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Sklípek 2015

No je to prostě takový klubový VRAHOUNEK (-kdepak kuře,jak jste mu říkali) .

... přesně jsem v plexi viděl odlesk jeho šibalských očiček ... I kdepak "šibalská očička" ,jsou to OČI KRVELAČNÉ ŠELMY !!! :ohmy:
Poslední změna: 16. úno 2015 19:32 uživatelem Malp.
16. úno 2015 19:27 #67

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Sklípek 2015

Malp napsal: Zdarec , tak jestli tomu dobře rozumím , tak Hodys OPĚT někoho " zvrakoval " ? Jinak je to docela hodný borec , ale tenhle "koníček a záliba " se mě na něm moc nezamlouvá :woohoo: :woohoo: :woohoo: .



PŘESNĚ TOHLE JSEM OD TEBE ČEKAL :laugh: :laugh: :laugh: tak já mu zachráním motorku tím že mu zmírním pád a on takhle :laugh: :laugh: :laugh: jako vždy :laugh: :laugh: :laugh: Malpe ty lumpe já a krvelačná bestie ? :) ale vidíš buď rád díky tomu jsi tam byl tak nějak s náma na dráze :)

Jinak JINDRA DOBŘE S TĚMI POČTY za minuty pro každého :laugh: už při mé první návštěvě u něj doma to tak bylo povídám vy jste hodní dali jste mi tolik jídla a ještě 5 buchet na cestu a Jindra na to né že bych ti to počítal ale bylo jich 6 :laugh: :laugh: :laugh: tím mě vždy dostane jsou vtípky,které se neomrzí :laugh:


tak příští jízdu dáme pro změnu v Modřicích tam ještě neznají co dokážeme a vyzkoušíme venkovní benzínové letní káry a budeme to střídat a až se to o nás v Brně rozkřikne půjdeme o město dál :laugh:
Poslední změna: 16. úno 2015 20:12 uživatelem Hodys.
16. úno 2015 19:57 #68

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2015

Ale malpe ty jsi šikovně zámluvil ze jsi se na nás nepřijel kliknout vim ze jsi to mel daleko ale šance jsi mel dost tvrdé jádro kecalo az do šesti a mi borci jsme byli už v šest na snídani aby se mi rozběhl metabolismus a mohl jsem jet ještě v neděli domu :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
16. úno 2015 20:17 #69

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2015

Jinak milane to vis já jsem se s tebou naučil počítat u snídaně když jsem se te ptal kolik chceš kostek cukru a ty jsi mi řekl mám rad dvě doma si dávám jednu ale u tebe si dam tri B)
Honda CBF 1000 RS:)
16. úno 2015 20:30 #70

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.928 sekund