Sklípek 2015

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Sklípek 2015

Eddie75 napsal: No, jestli sis proboural cestu obdobným způsobem, jako na motokárách, tak se nedivím, že jseš tak rychle doma! :laugh:


já měl super rychlýho řidiče Jindru :laugh:
15. úno 2015 19:57 #51

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2015

Já jsem taky na místě děkuji bando za skvělou společnost zítra bych si to hned zopakoval škoda ze dneska není patek
Jinak já vas varoval ze Hodys je na motokáry strašně rychlej a zbesilej....
Ovšem na jeho obranu naposledy v instruktazi před jízdou servisaci všem kladli na srdce ze je tady jedno pravidlo a to ze se musí pouštět rychlejsi ale tentokrát ta instruktáž neproběhla takže z toho byl regulérní závod do roztrhání tela :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
15. úno 2015 21:10 #52

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Sklípek 2015

do roztrhání přední nápravy u motokáry :laugh:
15. úno 2015 22:55 #53

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2015

Beztak se Hodys Bál toho kluka co tak ošklivě křičel a když se za rohem krčil v motokáře byl ještě menší než normálně :woohoo: Jinak nechtěl bych jim sahat do svědomí ale podle mě to na motokára rozchodila. Bylo mi totiž docela divný že s ní objel kolo se slovy že jede po zemi a přitom jsem neslyšel škrtání... A pokud nebyl uraženej nárazník jak by mohla povolit náprava.... a s povolenou nápravou by se asi nedalo zatáčet... nevím nevím čekám že mi pošlou fakturu :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
16. úno 2015 09:16 #54

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Sklípek 2015

Já si taky říkám, že je divný, že na kárách nebylo žádné viditelné poškození. Ale je pravdou, že se u jedné z nich (myslím Bocova) při posouvání ozývaly od pravého předního kola nějaké zvuky. Každopádně už mám za sebou dvě bouračky v autě, tři na motorce a teď i v motokáře - prostě klikař! :whistle:
16. úno 2015 10:51 #55

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Sklípek 2015

no já se hlavně bál aby jste se nezlobili vy :) páč ta nehoda je na mě :) dlužím Vám všem 3 minuty 41 sekund jízdy o kterou jsem Vás připravil tímto incidentem takže příště :) ale když jsem pak viděl jak všichni radostně čumíme na to video ve sklípku tak to myslím stálo za to ta ostuda :laugh: ta motokára stejně měla hodně najeto a náprava byla před go tak aspoň bude nová :)

a že jsem byl menší než obvykle je fakt ale proti Jindrovi je malej skoro každej nevím co v těch Krkonoších roste ale tam jsou velcí všeci , šak uvidíte na srazu , vždyť třeba Krakonoš překračuje bez problému hory
16. úno 2015 11:22 #56

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2015

Doktore to jsem si taky myslel protože ta kára mi přišla na tom hůř ale ten co tak nadával tak jezdil s tou tvojí že je uplně v prdeli... Nebo se chtěl zase jen projet :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
16. úno 2015 15:02 #57

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2015

Milane jsi mezi kamarády tady by ti to nikdo nepočítal, ale pro pořádek každému dlužíš 3:50 né 3:41 takže celkem to máš 23 minut. Pokud to nebudeme převádět na peníze vzhledem ke snížené sazbě co jsem nám domluvil jízda za 170kč máme to 17kč za minutu je to 391kč děleno pěti je to 78.2kč jen pro pořádek, ale jak říkám nikdo to to nepočítá a už o tom nemluv :woohoo:
PS: Ty opičáku já jsem z Jizerek....
Honda CBF 1000 RS:)
16. úno 2015 15:12 #58

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Sklípek 2015

Kdybych uměl nahrávat videa na Youtube nazval bych to pirát Hondys :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
16. úno 2015 15:13 #59

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Sklípek 2015

Tohle mě pobavilo. Výňatek z provozního řádu Kart Arény:
Zákaz fotografování, pořizování vlastních audio a video záznamů v prostorách užívaných/pronajatých KAB bez jejího předchozího písemného souhlasu. Poruší-li osoba nacházející se v prostorách užívaných/pronajatých společností KAB zákazu uvedeného v předchozí větě, je povinna zaplatit Kart Areně Brno za každé takové porušení částku 25.000,- Kč.
Takže dlužím KAB pěknej balík... :evil:
Poslední změna: 16. úno 2015 15:26 uživatelem Dr.Pilulkin.
16. úno 2015 15:24 #60

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.627 sekund