LUHAČOVICE 2014

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma LUHAČOVICE 2014

Uz to tady jednou bylo,ale myslim ze ted to bude definitivni.Jak tady ctu vase nazory a zjistil jsem,ze se nazorove rozchazim-SE VSEMI.Takze vlastne-proti
vsem.Myslim,ze takovi jedinci by se bud meli zavrit do blazince-nebo nestykat se
s lidmi se kterymi si nazorove nerozumi.Vina je ve me-to uznavam-bo jsem jedinny.
Moje cesta se skvelym klubem CBF dojela na konec krizovatky a kazdy se uz musime dat jinym smerem.Neeee,nechystam se skocit pod vlak,ale ma spolecna cesta s vami
dospela konce.Jak rikal kdysi Hodysek-Konva trucuje (co jsem se zbytecne a marne
pustil do krizku s Malpem)a tajne chodi na nas veb a cte co pisem.Ano,cist budu
nadale,ale uz nebudu psat a jezdit na srazy-poznaly jste to uz v Neratove-jako
bych k vam uz ani nepatril-do Luhacek jsem MOC chtel jet,ale zjistil jsem,ze
jsem udelal dobre,ze jsem nejel.Tak ci onak-uz tu bylo dost skvelych lidi,kteri
ze dne na den uz tady neprispivaji-vzpomenu treba Kibo,Declen....a klub jde dal.
To je dobre.Co napsat na zaver?Asi slogan z jednoho filmu z 30.tych let:Zavrete
oci...........odchazim.
12. říj 2014 14:39 #211

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma LUHAČOVICE 2014

Konvajsr na takové rozhodnutí máš každopádně právo a já osobně ti to určitě nijak zazlívat nebudu. Prostě život plyne a vyvíjí se. Priority se mění, to vidím sám na sobě. Po narození syna se mé priority taky změnily a ač to taky spousta lidí v mém okolí nechápe, tak volný čas osobně raději věnuji synovi, než svým osobním koníčkům.
12. říj 2014 15:17 #212

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma LUHAČOVICE 2014

Konvajsroj asi schází, že se s ním nikdo nehádá... No neřešme to podle mě jsi do Luhaček klidně přijet mohl, nikdo by to motorku nezapálil :woohoo:
Podle mě tady zbytečně vypisuješ duševní průjem. Zrovna před pár dny tady Bruty napsala, že je ráda, že se tady nikdo nenapadá a že to forum žije tak nějak klidně...(mám stejný názor a jsem rád) Prostě když se bavíme tak většinou víme, kdo je na druhé straně.
Určitě bychom nikoho nechtěli vyštípat. Je to na tobě pokud nebudeš přispívat a pokud nechceš jezdit na srazy...
Osobně jsem chtěl vidět, kdo je konvajsr a na prvním srazu jsem čekal, že budeš rozvíjet debaty stejně jako na foru... Ovšem živý konvajsr není takový prudič.

Podle mě tahle debata nemá smysl, protože tady opravdu ani jedna strana nemá snahu ke kompromisu. Osobně si myslím, že nemůžeš napsat veřejně, že si myslíš, že tréning je k ničemu. Už jen proto, že to může číst nějaký začátečník a s názorem se ztotožní... Moje výzva směřovala k tomu ať nám ukážeš na letišti co jsi se za ty roky naučil a pokud to bude fungovat uznám, že nemám pravdu a tréning je zbytečný. Pokud ne čekal bych, že se zúčastníš dalších tréningů a budeš se rozvíjet. Nezlob se na mě pokud jsi napsal, že neumíš jezdit pomalu mezi kužely potvrdil jsi co jsem říkal. Pokud ovšem mezi neumíš jezdit rychle :evil:, protože ty kužely mohou v reálu být auta nebo lidi... Takže tak... Nevím co ti napíšou ostatní, ale já to vidím takto.
Zdar a sílu.
Honda CBF 1000 RS:)
12. říj 2014 15:29 #213

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma LUHAČOVICE 2014

Konvo myslím,že názorové rozdíly nejsou na škodu pokud se k tomu lidé umí postavit čelem a umí debatovat a od každého si vzít pro a proti.Mám určitý názor a po debatě s lidmi se ten názor buď někam posune nebo aspoň připustím že to či ono může fungovat,ale i tak to třeba udělám po svém , ale není potřeba být tak radikální ,že hned když to není můj názor jdu to sbalit,nejsi jediný kdo šel proti proudu s názory a to konkrétně třeba Luhamoto měl jiný názor než ostatní a nedělá z toho vědu,a nevypisuje každého půl roku že skončí s klubem...buď aspoň jednou k.rva chlap a nedělej ze sebe pořád oběť myslím ,že tě znám nejvíc z klubu a vím o čem mulvím...dobře to napsal Jindra ,byl zvědavý kdo je ten Konvajsr co umí prudit na fóru,a on světe div se ve skutečnosti na srazu s nikým pomalu nemluví a ač vypisuje že jezdí jen na srazy CBF tak nedojede ani na chvilku do Luhaček v neděli a radši jede na výlet sám :) psal jsem ti to milionkrát začni žít a neřeš pí..viny :) Tvůj odchod je čistě Tvoje věc ale argument nebudu psát budu jen číst zní jako totální hovadina,dělej jak myslíš ale je čas se vzpamatovat a né vyvolat diskusi (jak řekla i Bruty slušnou diskusi v níž se neurážíme) a pak rádoby dojemně zmizet se slovy zavřete oči odcházím :) to zní teatrálně ,dej si facku a začni se chovat jako dospělej :)
Poslední změna: 12. říj 2014 17:19 uživatelem Hodys.
12. říj 2014 16:42 #214

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma LUHAČOVICE 2014

Tak už dosť decká, nechajte hádok a žite si ešte jesenné jazdenie :)
Ak niekto nemá rád krupicovú kašu (grízik) tak ho nenúťte ju papať... Ale mne osobne dosť chutí :laugh:

Páči sa mi ako Luhamoto rozanalyzoval moju jazdu na crosske... hehe Bohužiaľ sa k jeho krásnej teórii nemôžem fundovane vyjadriť, lebo ja teóriu jazdy na motorke vôbec neovládam a nikto mi nikdy neradil ako mám jazdiť...
Jednoducho som sadla a jazdila, niekedy otravne a dlho dookola až som mala mozole aj na ušiach... :laugh: :laugh: :laugh:

Tak vám sem ešte niečo hodím a bavte sa ako ja :)



12. říj 2014 20:25 #215

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma LUHAČOVICE 2014

Opravdu pěkný fotky a víš že na tý první nemáš nohy na stupačkách:)))
Honda CBF 1000 RS:)
12. říj 2014 20:52 #216

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma LUHAČOVICE 2014

Bruty to je škoda a já myslel, že bych se něčemu přiučil.
Ale ten freestile to už je na mě moc.
To první je asi Superman.
A to druhé Backflip one handid. :woohoo: :laugh:


Poslední změna: 12. říj 2014 21:18 uživatelem Luhamoto.
12. říj 2014 21:12 #217

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma LUHAČOVICE 2014

:laugh: dobrééééé ani som nevedela, že viem aj toto.... hehehe

To prvé určite nieje superman, ten je vodorovný let nad motorkou a ja tu práve idem do roznožky, ktorá sa aj podarila... pamätám si to ako dnes a to bolo v roku 1997, lebo potom prišlo deštrukčné zranenie môjho členka pri nácviku tohto triku :(
a potom bola dlhááááá pauza :huh:
13. říj 2014 07:04 #218

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma LUHAČOVICE 2014

konvajsr napsal: ...Zavrete oci...........odchazim.


Přede mnou to napsali jiní. Konvu předcházela taková pověst, že jsem se v Neratově domníval, že místo něj poslali nějaký porouchaný klon. Ale i muži mají své dny a ne vždy je posvícení a nálada na takové trubky, jakými mnozí z nás jsou. Nicméně brečet nad tím, že máme jiný názory na jízdu na motorce a takový ty věci kolem? Ajaj! Na to mne napadá jenom: Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod. Konva si podle všeho našel mraky důvodů, proč s námi nechce být a je to jeho volba a nezpochybnitelné právo. Ale ani jeden mi nepřipadá jako zásadní a nepřekonatelný. Tož tak. dál se v tom rýpat nebudu.
13. říj 2014 10:38 #219

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma LUHAČOVICE 2014

Luhamoto napsal: Bruty to je škoda a já myslel, že bych se něčemu přiučil.
Ale ten freestile to už je na mě moc.
To první je asi Superman.
A to druhé Backflip one handid. :woohoo: :laugh:



ale největší trik je jak to dokázala skočit oba najednou,na jedné fotografii to zírám :laugh:
13. říj 2014 10:58 #220

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.710 sekund