Zajímavosti,videa,články-prostě motopohoda z netu

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2
Chlapci ja viem, že sa nehádate, ale silno diskutujete... :laugh:
Len som to chcela odľahčiť, že nejde o život... ale vlastne ide o život... hehe :)
Krása života je v tom, že nie sme všetci rovnakí...
Inak by sme boli ako lego... cvak, cvak a cvak a telíčko je poskladané... :laugh:
03. říj 2013 21:44 #131

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Bruty napsal:

Chlapci ja viem, že sa nehádate, ale silno diskutujete... :laugh:
Len som to chcela odľahčiť, že nejde o život... ale vlastne ide o život... hehe :)
Krása života je v tom, že nie sme všetci rovnakí...
Inak by sme boli ako lego... cvak, cvak a cvak a telíčko je poskladané... :laugh:



myslím že se tu krásně doplnujeme...zkrátka tak dlouho jsmme se hledali až jsme na sebe zbyli :laugh:
03. říj 2013 23:27 #132

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 58
  • Obdržená poděkování 1
Jelikož žjištuji, že spousta lidí vlastně neví, co si pod pojmem práce tělem na motocyklu představit, rozhodl jsem se sem dát malou ukázku o co jde?
K videu od K. Coda se radeji vracet již nebudu.
A raději se pokusím přiblížit o co vlasně jde. Na videu je záměrně enduro ukázka (Bruty je na čase tvé offroad techniky oprášit a třeba k nim přidat i něco nového).

V podstatě u jízdy na motorce až na drobné vijímy se práce tělem používá stále!
At´ je to udržování rovnováhy nebo jsou to techniky, které pomáhají k tomu, aby se motocykl choval způsobem jaký jezdec požaduje.
Např. Enduro ukázka poprvé jezdec správně pracuje tělem a přizvedne si přední kolo motorky pro najetí na překážku. Ale jelikož v druhé fázi nepracuje tělem správě není schopen překážku překonat.
Posleze je vysvětleno jak musí jezdec tělem pracovat, to znamená využije hmotnost svého těla při stlačení odpružení, využije svého odrazu při odlehčení motocyklu a doslova vyskoči (důležité správné načasování - pro sčítání sil)k tomu kombinuje plyn. Výsledkem je pak hladké překonání překážky.

Ti co se chtějí naučit s motocyklem něco víc, se nemohou spokojit s pouhým točením řídítky. Motorka za vás sama nic neudělá. Od toho je jezdec!
U těch co se spoléhají jen na točení říditky, musím konstatovat, že již svého vrcholu dosáhli zdřejěm na základní škole, když se učili jezdit na kole, neboť od té doby se nic nezměnilo.
Tímto bych se nechtěl někoho dotkout, neboť i já se teprve učím jezdit na motorce.

A vůbec nevidím nic špatného na tom pokud je někdo jen turista a rád jezdí, aby se kochal. Vdyť to je taky supr.
Poslední změna: 05. říj 2013 13:54 uživatelem Luhamoto2.
05. říj 2013 13:52 #133

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
Tadialto som ešte nešiel..

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

22. říj 2013 18:35 #134

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Luhamoto2 napsal:



napsal si to moc hezky a určitě se to hodí každému i když se jen kocháš a jedeš 80 za hodinu...pořád se učíme a vnímám to i v autě,zrovna včera jsem měl ťukanec který jsem zbytečně zavinil a i když šlo jen o nárazníky dojde Ti jak málo se někdy věnujeme učení jízdy
26. říj 2013 10:36 #135

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Hodys napsal:

Luhamoto2 napsal:



...zrovna včera jsem měl ťukanec který jsem zbytečně zavinil a i když šlo jen o nárazníky dojde Ti jak málo se někdy věnujeme učení jízdy



Čau draku,doufám,že jsi jinak "funkční".
Jinak díky za kontakt ...-vše v pořádku a vyřízeno ke spokojenosti.
26. říj 2013 19:55 #136

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Malp napsal:

Hodys napsal:

Luhamoto2 napsal:



...zrovna včera jsem měl ťukanec který jsem zbytečně zavinil a i když šlo jen o nárazníky dojde Ti jak málo se někdy věnujeme učení jízdy



Čau draku,doufám,že jsi jinak "funkční".
Jinak díky za kontakt ...-vše v pořádku a vyřízeno ke spokojenosti.



jasná věc kamaráde jsem ok a jsem rád že se ti dobrá věc povedla už jen doladit vše na sezonu ať jsi v plné kondici ty i mašina a bude fajn
30. říj 2013 22:58 #137

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
protože se zabývám v práci leštěním laků docela mě baví a zajímá tohle rychlo lakování PLASTI DIPEM


Poslední změna: 03. lis 2013 23:09 uživatelem Hodys.
03. lis 2013 22:55 #138

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
A tady je ukázka jak to rychle sloupat zpět :) možná to znáte ale mě se vždy líbí na to koukat jak to dělají musí to být fajn ochrana před škrábanci a celkem zábava měnit barvy podle nálady :)
03. lis 2013 22:57 #139

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Zkousel jsem to na aute, jak v barve tak cire, jak ve sperji tak v pistoli a docela to jde :)
04. lis 2013 18:49 #140

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.946 sekund