Jaké úpravy přes zimu plánuji

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Tahle guma je o hodně sportovnější než roadsmart a pokud chceš sportovní gumu možná je pro tebe i lepší sportsmart je to novější konstrukce a má o hodně špičatější profil :woohoo: To samé tvrdí Hodys, že už cestovní gumy nechce, že se mu motorka lépe ovládá... A určitě má pravdu.
Honda CBF 1000 RS:)
27. říj 2015 19:57 #371

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Ono není od věci občas zkoušet nové věci. A jo, celkem se mi ty gumy zamlouvají.
Hodys je kluk šikovný, ale od té doby co získal titul grafomana, tak nedá ani čárku, tak se toho z webu moc nedozvíme. :evil: :laugh: :whistle:
28. říj 2015 05:55 #372

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
jj to víš jak má chlap novou babu tak se musí snažit a nemůže vysedávat u počítače...
Honda CBF 1000 RS:)
29. říj 2015 05:37 #373

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Tak to si povedal presne :evil:
29. říj 2015 23:15 #374

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Já už jsem se taky pustil do plánování úprav... Jelikož na motorce cestuju a úplně nemusím dojezdy za tmy, přemýšlím o přídavných světlech. Koupil jsem si boční čočky k uchycení na padák:

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.


Nicméně poněkud elegantnější varianta mi připadá toto:

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.


Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.


Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.


Názory? B) :laugh:
Praha 4 - CBF 600S 2004
Díky: boco818
Poslední změna: 31. říj 2015 21:28 uživatelem Eddie75.
31. říj 2015 21:25 #375

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Ahoj Eddie

som rád že sa aj ozveš, už som si myslel že si "odletel" niekam preč z klubu :evil:

K tým svetlám:
zavisí na tom čo od toho očakávaš.
Tie prídavné svetlá by reálne mohli prispieť aby si lepšie videl na cestu, hlavne ak budú mať dobrú svietivosť a dobre ich nastavíš. Napr pri jazde v zátačkách, podľa mojich skúseností je problematická ľavá, keď to naklopíš a svetelný kužel sa neskutočne "skráti", tam by to mohlo pomôcť. Ale pozor na farbu svetla, čínske lacné LED majú spoločnú vlastnosť - studenú bielu farbu svetla v ktorej akoby človek horšie videl, hlavne v daždi a hmle. Je to spôsobené hlavne tým že biele LED (najmä tie lacné, bežne dostupné) nepokrývajú celé frekvenčné spektrum a tým pádom ľudské oko nevidí všetky detaily... Má ich aj JinT, ale čakal som od nich viac. Na druhej strane, za tú cenu :whistle:

To centrálne LED svetlo je podľa mňa len denné svietenie (DRL), reálne ti veľa nepomôže pri jazde aby si lepšie videl na cestu, keď tak aby si bol lepšie "videný"
31. říj 2015 23:39 #376

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Ahoj Boco,
neodletěl, jen hodně ležím v učení všeho možného a trochu jsem osekal všechno ostatní... :sick:
Ty kulaté LEDky jsme s Jindrou objednávali společně, ale zatím jsem ještě neměl čas je namontovat.
Ten střední panel je na doporučení nějakýho maníka z CBF skupiny na facebooku. Dle popisu by to mělo mít svítivost 1550 lumenů, kulaté by měly mít tuším 1200. Hlavně se mi líbí, že to na tu motorku hezky sedne. Uvidím, stojí to pár korun, tak to asi vyzkouším a porovnám, co je lepší...
Praha 4 - CBF 600S 2004
01. lis 2015 00:01 #377

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Mas nejaký l8nk na ten LED panel? Rád by som si prečítal detaily aké sú tam použité LED.
01. lis 2015 11:07 #378

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Třeba TADY ;)
Praha 4 - CBF 600S 2004
01. lis 2015 12:08 #379

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

No něco takovýho by se šiklo.Dnešní večerní návrat potmě mě zase prověřil zrak :angry:
01. lis 2015 19:27 #380

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.670 sekund