Jaké úpravy přes zimu plánuji

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Mefisto: tie maju podla mna jednu velku nevyhodu. S kazdym zapnutim vypinaca sa prepne mod, cize bud ich zapnut a nevypinat alebo musis rychlo pri kazdom dalsom zapnut/vypnut 5x aby si ich mal na plny vykon (najprv zapnut do rezimu hmloviek, potom vypnut, znova zapnut do rezimu blikania - protiiduce auta maju radost, vypnut a znova zapnut). Presne toto mam na bicykli a je to velmi neprijemne v kritickej situacii... aspon tak to chapem ja z popisu a videi co som videl na youtube

Eddie: po vzhliadnuti videi na YT, to 6-Ledkove svetlo sa mi pozdava. Idem ho vyskusat, myslim ze by mohlo riesit problem v lavych zatackach B)
Diky za tip! ;)
02. lis 2015 09:29 #382

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
No vidíš, na youtube mě nenapadlo se podívat :laugh:
Po zkušenosti z letošní dovolené jsem uvažoval i o nějaké zadní LED mlhovce, ale nic vhodného zatím nenacházím...
Co jsem pochytal zkušenosti od jiných, tak na ty naše elektrárny jsou super věci typu pdm60, fuzeblock a podobné. Dost o tom uvažuju, ale těch peněz, co za to chtěj... :sick:
Praha 4 - CBF 600S 2004
02. lis 2015 16:09 #383

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

Kurňa tady se to rozběhlo nemám čas číst všechno jen k světlům bohužel moje plány s jejich instalací se scvrkli do rychle namontovat před srazem a od té doby nic... jen jsem je upravil elektrikářskou páskou protože po Rumunsku mi praskl čínský držáček... bůh ví proč :evil:
Co se světla týká bránil bych je před Bocem kamaráde svítí to jako prase... bohužel tím, že jsem neměl čas je správně namontovat levé svítí asi tak 5m vysoko do stromů(veverky padaj z větví) a pravé zase tak 6m před do země... ty držáčky jsou totiž na figu a nejde s nimi dobře štelovat, protože je mám na příčné trubce na padáku (kterou nikdo z Vás nemá a já ji udělal jako rampu pro světla :woohoo: )
Až se udělají držáky které půjdou normálně natočit bude to super. V noci se každopádně jede líp. O mlhovkách jsem neuvažoval myslím, že je lepší v mlze nejezdit... a je fakt že moje dálkové jsou dost nízsko takže by do toho samého místa šli i mlhovky ale já jsem je nechtěl noc se mi stane častěji... Líbí se mi když si všichni enduristi nainstalují mlhovky 1m vysoko takže pokud mlhovky.... tak dolů a pak to svítí na přední kolo... i pod hlavním světlem jsou myslím příliš vysoko...howk
Honda CBF 1000 RS:)
02. lis 2015 17:41 #384

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

Apropoo zapomněl jsem napsat čína je čína takže se mi někdy stane, že světlo začne stroboskopicky blikat takže už zbývá jen nasadit modrý kondom a jsem kobra 11 jak vyšitá... nevím co to způsobuje voltmetr výrazný úbytek napětí neukázal stalo se to zatím dvakrát za cca 5000km a jak psal Eddie za tu cenu... a napětí klesne cca na 13.9V takže bych nechtěl vidět co by dělalo při nasazení dálkových 2x55W.
Honda CBF 1000 RS:)
02. lis 2015 17:44 #385

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
No zapinam prvni polohu jako pridavne "mlhovky" a kdyz dojedu v noci dom tak pred garazi 2x bliknu a jsou nachystany.
Blikani se docela hodi na nasich srazech pri zastavovani dopravy na krizovatkach a podobne

boco818 napsal: Mefisto: tie maju podla mna jednu velku nevyhodu. S kazdym zapnutim vypinaca sa prepne mod, cize bud ich zapnut a nevypinat alebo musis rychlo pri kazdom dalsom zapnut/vypnut 5x aby si ich mal na plny vykon (najprv zapnut do rezimu hmloviek, potom vypnut, znova zapnut do rezimu blikania - protiiduce auta maju radost, vypnut a znova zapnut). Presne toto mam na bicykli a je to velmi neprijemne v kritickej situacii... aspon tak to chapem ja z popisu a videi co som videl na youtube

Eddie: po vzhliadnuti videi na YT, to 6-Ledkove svetlo sa mi pozdava. Idem ho vyskusat, myslim ze by mohlo riesit problem v lavych zatackach B)
Diky za tip! ;)

02. lis 2015 18:51 #386

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Drzaky na figu.
Ja to chytl pres drzak udelany z vinglu na sroub co drzi padaci ram a zatim OK

JinT napsal: Kurňa tady se to rozběhlo nemám čas číst všechno jen k světlům bohužel moje plány s jejich instalací se scvrkli do rychle namontovat před srazem a od té doby nic... jen jsem je upravil elektrikářskou páskou protože po Rumunsku mi praskl čínský držáček... bůh ví proč :evil:
Co se světla týká bránil bych je před Bocem kamaráde svítí to jako prase... bohužel tím, že jsem neměl čas je správně namontovat levé svítí asi tak 5m vysoko do stromů(veverky padaj z větví) a pravé zase tak 6m před do země... ty držáčky jsou totiž na figu a nejde s nimi dobře štelovat, protože je mám na příčné trubce na padáku (kterou nikdo z Vás nemá a já ji udělal jako rampu pro světla :woohoo: )
Až se udělají držáky které půjdou normálně natočit bude to super. V noci se každopádně jede líp. O mlhovkách jsem neuvažoval myslím, že je lepší v mlze nejezdit... a je fakt že moje dálkové jsou dost nízsko takže by do toho samého místa šli i mlhovky ale já jsem je nechtěl noc se mi stane častěji... Líbí se mi když si všichni enduristi nainstalují mlhovky 1m vysoko takže pokud mlhovky.... tak dolů a pak to svítí na přední kolo... i pod hlavním světlem jsou myslím příliš vysoko...howk

02. lis 2015 18:52 #387

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

boco818 napsal:
Eddie: po vzhliadnuti videi na YT, to 6-Ledkove svetlo sa mi pozdava. Idem ho vyskusat, myslim ze by mohlo riesit problem v lavych zatackach B)
Diky za tip! ;)


Čau , hodil jsem voko na džutuba a vypadá to docela schopně - jak je získat ?
02. lis 2015 21:06 #388

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
napriklad TU (tu som kupil aj ja)
Poslední změna: 03. lis 2015 01:29 uživatelem boco818.
03. lis 2015 01:29 #389

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

boco818 napsal: napriklad TU (tu som kupil aj ja)



Jó takhle jó , já myslel.že něco normálně dostupného . S ebajama atd. nekamarádím
03. lis 2015 07:49 #390

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.851 sekund