Jaké úpravy přes zimu plánuji

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Tak ak chces, odskusam a mozem ti to potom kupit. Ja s ebayom nemám najmenší problém
03. lis 2015 22:33 #391

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

boco818 napsal: Tak ak chces, odskusam a mozem ti to potom kupit. Ja s ebayom nemám najmenší problém


Čau draku :) , především jsem zvědavý ,jestli se ti to osvědčí . Já věřím , že to bude ok , jen aby to nesvítilo až privela .
04. lis 2015 18:56 #392

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
No to pracovni svetlo pod maskou, bude nejspis svitit do vsech stran, dival jsem se ze jej pouzivaji jako denni sviceni na skutrech
04. lis 2015 19:51 #393

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
A to je presne to čo hľadám, silné svetlo ktoré svieti do strán
04. lis 2015 22:03 #394

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Tak to si troufám odporovat ty ledky v ředě nikdy nebudou svítit tak jako dálkové bodovky.... a právě to že jsou dálkové a dají se namířit na levou a pravou stranu zajistí to, že když se položíš do zatáčky něco uvidíš... já bych řekl, že je to o 100% lepší... Třeba ernestuv xenon je víc svítivej ale svítí mu pořád a když jede poslední může to být v zrcátku nepříjemný ale dálková světla svítí nikdo krom veverek vepředu néní takže to můžeš solit jak chceš... proto určitě LED dálkové ty mlhovky budou mít vždy široký kužel a pro rychlou jízdu budou bohužel na nic protože to co díky nim uvidíš už ti je jedno pokud nepojedeš 50km/h (a i to je někdy v mlze příliš...) Ovšem jak jsem psal pokud budu hledat silnici pojedu stejně krokem ale v noci se dá jet s přídavnými světli slušně...
Honda CBF 1000 RS:)
05. lis 2015 19:57 #395

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Uz jen ze to ma 18W a ty druhy 30w. Svitit to bude jako pracovni svetlo takze diru pred kolem uvidis :)
06. lis 2015 04:42 #396

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

JinT napsal: Tahle guma je o hodně sportovnější než roadsmart a pokud chceš sportovní gumu možná je pro tebe i lepší sportsmart je to novější konstrukce a má o hodně špičatější profil :woohoo: To samé tvrdí Hodys, že už cestovní gumy nechce, že se mu motorka lépe ovládá... A určitě má pravdu.



Ten rozdíl je opravdu znát :-)
09. lis 2015 23:57 #397

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Mám ďaľší tip na svetlo TU

Zajtra, 11.11. ma Aliexpress akciový deň, veľa zliav, cena bude pod 25 USD, čo podľa mňa nie je veľa.
10. lis 2015 19:52 #398

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj
věřím, že to bude svítit dobře ale pracovní světlo není dálkové a bude svítit všude okolo dálková mají dlouhý kužel
Honda CBF 1000 RS:)
11. lis 2015 08:23 #399

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

boco818 napsal: Mám ďaľší tip na svetlo TU

Zajtra, 11.11. ma Aliexpress akciový deň, veľa zliav, cena bude pod 25 USD, čo podľa mňa nie je veľa.



Koukám,co je tu nového - to taky vypadá dost zajímavě - myslím,že by to aj šlo .
14. lis 2015 08:37 #400

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.046 sekund