Pokec len tak...

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pokec len tak...

Rishor vybírá ale aby nepřebral... ikdyž někteří majitelé starších strojů nebudou souhlasit... proti věku není léku a osobně protože nejsi úplně malý chlapík... a tvůj motýlí styl jízdy kdy jedeš ze Slovenska do Krkonoš přes Rakousko, Německo, Polsko a bůh ví kde jsi ještě byl... bych volili určitě stříkačku... ikdyž třeba při poklesu napětí máš smůlu atd... ale ten efekt spotřeby obzvlášť na dálnici při delších přejezdech je docela značný.... Ovšem teď nad tím přemýšlím ty jsi na dálnice asi nikdy moc nebyl tak je to asi jedno :woohoo: :woohoo: Já bych dnes už úplně po staré motoroce nešel protože jak už se tady psalo bůh ví co dostaneš do ruky... Ale já myslel že už jsi do toho praštil... bych ti jinak teď jeden karbec mohl dohodit... :silly:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
30. led 2018 10:29 #121

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pokec len tak...

Je to 2004 karbec řízený řídící jednotkou(spotřeba od4do6litrů říkal 300že dával na nádrž takže podle jízdního stylu), Najeto 37tis v jedné rodině... má i servisku, ABS padáky, horní i boční rámy na bagáž(bez kufrů) centrální stojan, nová řetězovka, nebouraná. Černo stříbrná. Výfuk akrapovič i orginál.. Takže kupec se na ní byl podívat ale zatím prý je k mání... jestli by jsi jí chtěl tak rychle. 65tis...Je tady u nás ve vrchlabí...
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
30. led 2018 11:20 #122

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pokec len tak...

Ten kufr si nechává... ale to by se sehnat asi nechalo
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
30. led 2018 11:20 #123

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Pokec len tak...

JinT napsal: Ten kufr si nechává... ale to by se sehnat asi nechalo


Jindro dakujem za nazor aj povzbudive slovo, v cz co sledujem su omnoho nizsie ceny za moto, este posledujem, no uz tuto sezonu by som to rad prekonal :S
CBF 600 SA 2004
30. led 2018 12:05 #124

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Pokec len tak...

Rishor, dalsia skusenost. V CZ su nizsie ceny, vseobecne lepsi stav a vacsi vyber. Poplatku (i ked neni maly=cca 350e) za prihlasenie by som sa vsak nebal a riskol to. Ale samozrejme mimo sezonu. Ja som tak kupoval triumpha, ktory na slovensku ani nebol na predaj a som tak jedinym majtelom tejto krasky u nas. U mna kupa v cz urcite nezahadzovat!
Honda CBF1000FA
Díky: Rishor
30. led 2018 12:47 #125

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Pokec len tak...

Plus pocitaj samozrejme s cca mesacnym natahovanim sa po byrokracii. Ale ak nekupujes uplne lacnu moto, vyplati sa... Samozrejme ak trafis dobry kus.
Honda CBF1000FA
30. led 2018 12:48 #126

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Pokec len tak...

A k tomu co Jindra pise ze by do uplne starej motorky nesiel, nesuhlasim... Mozes mat 15 rocny stroj, ktory ked je opečovany moze byt v ovela lepsom stave jak kludne rocna masina. Ale tu samozrejme ide o to co ty chces. Kolko penazi investovat, do akej moto ist a podobne.Ale vek je dost podobna tema ako kilometre... Na druhej strane, ano, treba pripustit ze s narastajucim vekom a km, narasta pravdepodobnost poruchy... Ale vravim, to je na dlhe polemizovanie...
Honda CBF1000FA
Díky: Rishor
Poslední změna: 30. led 2018 13:15 uživatelem Pito.
30. led 2018 13:14 #127

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pokec len tak...

Ahoj
Proto jsem mu poslal tuhle motorku má jí kluk co mi dělá servis na autech teď se docela z ostřil v jízdě proto šel do silnější koupil si VFR800 ale myslím, že tohle je jedna z moc pěkných motorek které mají jasnou historii a to je hlavní.
Takže pokud ano musíš rozhodovat rychle ta motorka za měsíc nebude. Je fakt, že bude jiná ale jak si myslím a má Pito pravdu věk je jen číslo já jsem spíš myslel to, že s věkem a počtem majitelů roste pravděpodobnost nějakého průseru..Proto jsem mu poslal tuhle CBF která pokud byla v jedné rodině má jasnou historii... a v podstatě má o 20tis méně najeto než moje 2012 (ty jo já už nevím kdy jsem kupoval motorku to je mazec...)
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
30. led 2018 17:16 #128

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Pokec len tak...

Riso, ak to s moto naozaj myslíš vážne tak moc neváhaj, ked sa niečo zaujímavé nájde ber, teraz je dobrý čas na kúpu, za 2-3 mesiace budú vyššie ceny.
Asi sa ti ťažko rozhoduje, ja ro veľmi dobre poznám, ale ver že najhoršie rozhodnutie je žiadne rozhodnutie.

Možno by ti pomohlo ak by si k tomu pristúpil tak že ak sa ti nebude páčiť, jednoducho ju vymeníš, ešte si mladý aby si si kupoval stroj ktorý ti zostane do konca života B)
Díky: Rishor
30. led 2018 21:33 #129

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47

Odpověděl Kevvin pro téma Pokec len tak...

Boco, to jsme my všichni ještě mladí ...a jak dlouho máme, jsme měli cbf B)
jinak souhlas .... Rišo, běž do toho .... minimálně si jí vyzkoušíš a uvidíš
CBF 600 S 2008
Díky: Rishor
30. led 2018 21:37 #130

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.162 sekund