Plexi

  • Příspěvky: 52
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl lukkkas123 pro téma Re: Plexi

Tak schuberth c3 mam taky a super helma ( jediny co me na ni stve je pasek pod bradou je hrozne masivni a tlaci do krku , d krouzek by byl lepsi , spona je totiz moc blizko stredu ) . A k plexi jo to mas pravdu , protoze na me cbf 600 s je nejlepsi kdyz jedu a stoupnu si pak je to super jen cisty vitr pres prilbu RADOST JET nelame se totiz nic od predku masiny. Docela by me zajimal nazor primo z HONDA vyrobce na tento problem. Protoze kdyz jsem byl ted na veletrhu v Bratislave , tak tam meli zase cbf 600 novou a vypadala uplne stejne jako muj rok 2004 vcetne plexi tak to nejak nechapu :(

Jak jsem psal proto by se docela hodil ten mechanismus na nastavovani. Jedine me napadlo se domluvit ve vice lidech a jeden koupit kazdej by ho mel treba 14 dni a mohl si vyzkouset nejidealnejsi pozici pro plexi a pak uz to muze pridelat na pevno. Je mozne ze by stacilo plexi vice dole nebo nahore podlozit , ale s timto by to bylo mnohem jendodussi na vyzkouseni.

Meli byste nekdo zajem??? Chtelo by to aspon 6 lidi a kdo da nakonec nejvic tomu by to nakonec zustalo a nebo by to mel schovane pro potreby zdejsich lidi na foru.

Pripadne druhy navrh kdyz to koupim za celych 3300 meli byste nekdo zajem si to pronajmout treba na 14 dni napr. za 300,- na vyzkouseni????

Dejte vedet myslim ze by to stalo za to
13. srp 2012 10:21 #151

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Re: Plexi

No musim rict ze vas co jste narostli musim trochu litovat :-) Ja mam totiz 164cm a tak jak rika muj kamarad "ty se schovas i za svetlo, ty zadnej stitek neportebujes" :-D
Ja mam teda spise problem na opacne strane, ja kdyz zastavim tak nemam obe nohy na zemi celejma chodidlama :-)

Ale k tematu. Co se tyce stitku tak mi pocitove a hlukove nejvice vyhovoval stitek od GIVI.
13. srp 2012 10:55 #152

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 59
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Čahec pro téma Re: Plexi

Ahoj,vím že bych do toho neměl kecat,protože mám 600,typ Nko,ale jenom malá poznámka.
Je to moje první velká motka,jsem s ní čím dál víc spokojenej.
Ze začátku mi dost vadil vítr,kterej mi šel od štítku na helmu ( moje výška 190 cm a řídítka origoš) a tak jsem zkusil štítek sundat...
Vítr sice fouká pořád stejně silně,ale už jde na celé tělo a né jen na helmu,což mi vyhovuje mnohem víc....
14. srp 2012 17:22 #153

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl hafik pro téma Re: Plexi

Ahoj taky řeším problém se štítem.Mám 173 cm a mam origo štít.Je to šílený když překročím 110km.Hlava mě lítá sem tam a ten hluk taky ani nesliším motor.Přemýšlím o MRA VARIO můžete mi někdo poradit jestli je dobrý. Moc vám děkuju.Mám cbf600s 2008
17. říj 2012 19:24 #154

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: Plexi

No asi takhle.Jestli Ti vadí vítr,kup si auto nebo Goldwing.Mám 185,myslím výšku,ne roky.Jezdím ne zřídka kolem dvouset když to jde,nebo trochu míň když ne. s origo štítem nemám ani nejmenší problém.Je ve vyšší poloze,a bohatě mi to stačí.Ono na motorce prostě fouká B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
17. říj 2012 20:34 #155

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl hafik pro téma Re: Plexi

Tak dekuju že si poradil jestli je to mra vario je dobrý a jestli se to zlepší
17. říj 2012 21:07 #156

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Plexi

já mám ermax plexi a max spokojenost a nejsem drobeček
17. říj 2012 22:50 #157

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl hafik pro téma Re: Plexi

Dekuju za tip.Ale bracha ma na versysu mra vario a je to fakt dobry ja ale nevím jestli to bude dobré i na cbf.Moc prosím ty kteří mají na cbf mra vario tak at sem hodí naké zkušenosti.Moc dekuju
18. říj 2012 08:36 #158

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Re: Plexi

Tady je animace proudění vzduchu s MRA vario plexi. Hodně jsem o něm uvažoval, ale pak jsem si to rozmyslel. Přestal jsem si dělat iluze i na základě této animace - vzduch se mírně nadzvedne a může se stát, že dostaneš výrazně více turbulentního vzduchu na helmu - tedy více hluku a ještě méně příjemná jízda. Za sebe (185cm) mi nejvíce vyhovuje varianta sedla ve střední poloze a origo plexi úplně dole. Na ramena a helmu sice poměrně hodně fouká, ale je to vzduch "učesaný", takže to jde (v kombinaci se Schuberth C3).
Nejdřív bych zkoušel laborovat polohou sedla a origo plexi a pokud tohle nezabere, tak pak bych se poohlížel jinde.
Z nějakého testu nevyšlo MRA vario plexi jako nejlepší. Vyhrálo to turistické GIVI (má ho tady tuším Damon), ale mně se na motce až tolik nelíbí - je hodně vysoké. Zkrátka - chceš-li klid, je nutné velké plexi. :-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
18. říj 2012 09:10 #159

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl hafik pro téma Re: Plexi

Moc dekuju zkusím dát plexi do spodní polohy.
18. říj 2012 10:05 #160

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.703 sekund