Plexi

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: Plexi

Eddie75 napsal:

- Přestal mi jít vítr na spodek helmy, takže se mi začalo šíleně mlžit plexi. Zatím nevím, co s tím, Marushin do ČR nedodává plexi s pinlockem.

- Pokud není namontován aspoň topcase, motorka s tím plexi vypadá poněkud směšně.


Pokud Marushin nedodává do čr sklo s pinlockem,máš aspon důvod k cestě do zahraničí,kde ho maj. Takže aspoň jedno pozitivní plus to má B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
05. kvě 2013 15:59 #181

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 7
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Tyky pro téma Re: Plexi

Ahoj, chápu že někomu může proudící vzduch vadit, ale to je pak asi lépe jezdit autem. Nic ve zlém. ;) Tom
05. kvě 2013 21:28 #182

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Plexi

To neměly bejt mínusy, ale odrážky... :laugh:

Jinak jsem se včera projel i v mírném dešti a nutno říct, že to, co by normálně skončilo na nádrži a následně se nasáklo do mých kevlarek, skončilo na plexi a já dojel (mimo helmy) v suchu.

Celkově to plexi hodnotím velmi pozitivně, problémy se týkají spíš mojí helmy (a projevily se právě tím plexi).
Praha 4 - CBF 600S 2004
06. kvě 2013 09:36 #183

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Re: Plexi

Eddie75 napsal:

Jinak jsem se včera projel i v mírném dešti a nutno říct, že to, co by normálně skončilo na nádrži a následně se nasáklo do mých kevlarek, skončilo na plexi a já dojel (mimo helmy) v suchu.


jojo, taky mi prijde ze plexi ma daleko vetsi vyuziti prave na dest, nez na vitr. na puvodni CBF500 jsem nejdrive nemel plexi zadne a taky jsem si zvyknul ze musim hlavu lepsi drzet aby mi ji to neutrhlo :-)
Ale proste sebelepsi hadry nakonec nasaknout nebo aspon zvlhnou, takze kdyz se na ne dostane mene vody tak je to vzdy lepsi.
06. kvě 2013 15:53 #184

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Plexi

za posledních pár stovek km jsem si jízdu užíval daleko víc než dřív díky přidanému deflektoru při rychlosti do 110km h můžu mít otevřenou vyklápěčku a jízda je stále velice komfortní takže jen dohoručuji
07. kvě 2013 23:07 #185

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Plexi

Honzo, když mi vloni vjela do cesty dodávka, jel jsem maximálně 50. Kdybych měl otevřenou helmu, tak mám xicht na maděru. Jezdit přes kilo se zvednutou sklopkou je debilita.
08. kvě 2013 00:04 #186

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Plexi

já jezdím v vyklopenou velmou tak do 80 pak si jí radši zavírám já jen zkoušel o kolik se to zlepšilo samozřejmě že z toho důvodu co si psal ty je to nebezpečný ale řekni mi co je dneska bezpečný
08. kvě 2013 10:23 #187

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Plexi

Honzo,co tak nahodit fotku mašiny s tím plexi-až ti vyjde chvilka?Dík.
08. kvě 2013 18:43 #188

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Plexi

Honza CBF napsal:

...ale řekni mi co je dneska bezpečný


Právě, že už jenom sednout na bajk a vyrazit je riziko samo o sobě, nemá smysl si ho ještě zvyšovat otevřeným blembákem. Když je vedro, otevřu si ho ve městě hlavně na křižovatkách, ale po rozjezdu ho většinou rychle zavírám. Náhoda je blbec a já už jsem si vyzkoušel, jaký to je, líbat dodávku. B)
08. kvě 2013 19:59 #189

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Plexi

fotku nahodím hned jak bude čas takže asi už zítra
08. kvě 2013 22:28 #190

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.644 sekund