Plexi

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Plexi

Tak jsem dnes neodolal o objednal plexi od Givi. Prý dobře funguje kombinace plexi Givi a deflektor MRA Variotouring, tak to asi vyřeším tímto způsobem na cesty a na běžné popojíždění si nechám originál.
Praha 4 - CBF 600S 2004
16. dub 2013 13:36 #171

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 116
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl spyro pro téma Re: Plexi

Tak jsem dnes namontoval a vyzkousel plexi Givi.Otvory po sroubech sedi perfektne.Jizda je o zvyku.Mam vyklopku Caberg-vim ze vyklopky jsou hlucnejsi ale ja jsem po dvou hodinach jizdy zbytek dne nedoslychal :) .Uz jsem byl z toho nestastny.Nicmene po namontovani Givi jsem byl mile prekvapen,hlucnost sla min o 40% dolu a kdyz se trochu prikrcim je to jako bych mel sluchatka proti hluku na usich.Do asi 90 kmh se da jet v pohode s otevrenou vyklopnou helmou.Do 120-130 je to porad luxus (oproti origo plexi) ale potom uz zacinaji mirne turbulence ktere se stupnuji umerne s rychlosti.Zkousel jsem to do 150ti-160ti? (samozrejme na dalnici v nemecku :laugh: )a jeste to slo ale uz to nebylo ono.Zase na druhou stranu kdo jezdi nejakou "raketu" tak si asi nebude montovat turisticke plexi .Po asi 50ti km projizdce jsem nemel na plexi od helmy jedinou muchu :) vsecko pochytalo plexi na moto.Za me muzu rict ze Givi je super uz jen kvuli tomu snizeni hluku s kterym jsem si nevedel rady.Na druhou stranu jel jsem jen 50 km v krasnem pocasi tak snad se osvedci i na delsich vyjizdkach s horsim klimatem.
Poslední změna: 25. dub 2013 18:36 uživatelem spyro.
25. dub 2013 18:32 #172

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Plexi

Tak touhle recenzi jsi mi udelal radost ;) Neco takoveho od toho ocekavam, pri motodovolenych stejne neprekracujeme 130 km/h (kvuli kufrum). Tak ted uz jen cekat, az mi daji vedet, ze je objednavka ready a ja budu moct montovat... :) S mymi 187 cm mi bylo doporuceno jeste doplneni o ten deflektor od MRA, ale 100 eur za takovy kousek plexi mi prijde vic nez dost... Jsem zvedav, uz se na to tesim...:)
Praha 4 - CBF 600S 2004
25. dub 2013 20:37 #173

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Plexi

] dnes jsem přidal na turistické plexi Ermax deflektor to plexi bylo před tím velmi dobré ale ted s tím deflektorem je to fakt bomba tichoučko žádnej vítr prostě luxus


Deflektor
Poslední změna: 25. dub 2013 21:07 uživatelem Honza CBF.
25. dub 2013 21:06 #174

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 116
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl spyro pro téma Re: Plexi

no ja merim 177cm a pridat na to Givi deflektor tak prez neho neuvidim na silnic :laugh:
25. dub 2013 21:58 #175

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 80
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl ZIPP pro téma Re: Plexi

spyro napsal:

no ja merim 177cm a pridat na to Givi deflektor tak prez neho neuvidim na silnic :laugh:

Já jsem ještě menší a kdybych přidal na GIVI deflektor tak bych to měl už jako střechu nad sebou... :laugh: :laugh: :laugh:
26. dub 2013 09:32 #176

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Gastan pro téma Re: Plexi

O akom plexi givi sa bavíme ..
nože prosím chlapci pridajte aj typové označenia ..

Ďakujem.
26. dub 2013 17:55 #177

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 116
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl spyro pro téma Re: Plexi

nevim jak ostatni ale ja mam toto --- GiviD303ST :) :)
26. dub 2013 18:06 #178

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Plexi

Přesně, jak říká Spyro.

Dneska jsem nainstaloval, zítra pojedu vyzkoušet! B) Snad bude trochu slušný počasí...

Mimochodem, zpracování se mi líbí, ale co soudruzi nevychytali, tak to je dosednutí těch gum, co překrývají šrouby, na dvou z pěti těch gumových čudlíků mi to drží poněkud mizerně... nějaké zkušenosti s tím?
Praha 4 - CBF 600S 2004
03. kvě 2013 21:36 #179

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Plexi

Dnes jsem měl možnost zmíněné plexi poprvé otestovat asi na 140km projížďce. Závěry jsou následující:
- Plexi je prostě větší, musí se na něj zvyknout, trochu z toho mám pocit, že mám menší rozhled. Je to o zvyku.
- Plexi místy poněkud deformuje obraz silnice, naštěstí není příliš třeba.
- Od cca 100 km/h začíná plexi vibrovat, avšak žádný jiný dramatický efekt to nemá.
- S mými 187 cm výšky mi jde ve městě vítr někam na čelo, při vyšších rychlostech do výše očí.
- Téměř zcela zmizely nepříjemné poryvy větru na tělo.
- S pootevřeným plexi (o 1 nebo 2 zuby) lze jezdit max 50 km/h, pak to strašně hučí.
- Přestal mi jít vítr na spodek helmy, takže se mi začalo šíleně mlžit plexi. Zatím nevím, co s tím, Marushin do ČR nedodává plexi s pinlockem.
- Pokles hluku je znatelný, ale jiné směrování větru odhalilo netěsnost v mé přilbě - pískání.
- Absence větru na tělo zkresluje subjektivní pocit z rychlosti.
- Pokud není namontován aspoň topcase, motorka s tím plexi vypadá poněkud směšně.
Praha 4 - CBF 600S 2004
05. kvě 2013 00:52 #180

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.700 sekund