Plexi

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Plexi

Myslím ze nemáš šancu dosiahnuť to isté ako s bezpecn. foliou. Stačí najst firmu čo ich lepí kúsok ti dajú...
04. lis 2017 20:31 #221

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 50
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl Darius14 pro téma Plexi

Ja by som sa skôr bál že by som tie vrstvy spravil s bublina mi to by dobre nevyzerálo. Pito má už znasilnuje že zobereme od aliho kotúč fólie :-D inak mne origo plego drží ale vysoké givi s deflektorom na diaľnici pri 160 zazivalo stredovek ale neprasklo.
04. lis 2017 21:21 #222

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Plexi

Žiadna bublina, videl si nejaké bubliny na oknách? Navyše to stačí nalepiť len okolo dier, pod držiak plexi, takže nič nevidieť.
Na 600 to neni problém, len na 1000F, kde sa to plexi môže nastavovať posunon a stále sa hýbe /má vôľu
05. lis 2017 01:54 #223

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 50
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl Darius14 pro téma Plexi

Jo bublinu som myslel pri páske.
05. lis 2017 08:13 #224

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Plexi

Ta folie má úplně jiné parametry. já jsem jí ve finále neřešil protože mi prasklina už nepokračuje dal jsem pod držák pevný plast v černé parvě a zvětšila se plocha podpěry ale vadí mi, že se ve vysoké rychlosti ohýbá plexi až tak, že se opře o motorku...
Jinak kdyby jsi jezdil s nám tak ti garantuji, že by jsi litoval tmavého plexi :woohoo: v terénu kamaráde tam musím stát protože nevidím kameny a to jsem se už několikrát nachytal tak koukám škvírkou mezi deflektorem a plexi ale já mám právě Ermax a ten je vyšší a ohýbá se jako prase... :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
06. lis 2017 14:26 #225

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Plexi

Je vyssi nez GIVI?
06. lis 2017 16:13 #226

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Plexi

Mefisto, ak myslis vysoke turisticke givi, rozhodne nie. Pisu, ze je vyssie o 2cm ako original, ale meral som to a je to totozna vyska s povodnym.

Jint, co ti na to povedat :laugh: Po terenne nechodim, na cbfke sa neda ani ako na cendure si stupit do stupaciek a vystriet sa a ak predsa chodis, vzdy sa to da dat do najnizsej polohy. Ja ked sedim a plego je v 3/4 vysky, nevidim cca 2-3m pred moto, cize mne absolutne neprekaza.
Honda CBF1000FA
06. lis 2017 17:49 #227

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Plexi

Jednalo se me o Ermax.
Givi a MRA mam
06. lis 2017 22:12 #228

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Plexi

Já mám ten Ermax...a ten mi tedy začal praskat a moje tl je určitě slabší než origo... nejsem spokojeny... tím, že je vyšší mám ho ve spodní poloze a je vyšší než origo... a díky tomu moc před moto nevidíš... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
07. lis 2017 09:53 #229

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.631 sekund