Jaké úpravy přes zimu plánuji

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Tohle videjko mi poslal Jarda Idealista o Tesle




29. lis 2015 12:58 #421

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

Copak tesla tady by jsi měl psát spíš o
je to koncept nebo o BMW GS s elektricky poháněným předním kolem... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
29. lis 2015 14:18 #422

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

tady je ten hybrid

ten vyřeší většinu našich problémů ve výjezdu stačí zatížit přední kolo :woohoo: :woohoo: ikdyž nevím zda na cestu okolo světa by to byl nejlepší parťák ale dokonce to zvýší i dojezd a vezmeš si solární nabíječku a když dojde benzín tak nemusíš tlačit :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
29. lis 2015 14:23 #423

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Ale notak nekažme si tu víkend představami o elektrické budoucnosti !!!
Vám by nechyběl ten zvuk vašich motorů, ty vibrace a vše co s klasickou motorkou souvisí? Si to užívejme než nám to ekoteroristi zakážou!

Bych se brzy z toho bzzzzzz asi zbláznil. Elektrické vozítko si pořídím do důchodu až budu špatný na nohy, budu nahluchlý jak poleno a budu se potřebovat nějak dostat do města pro rohlíky. :P :laugh:
Díky: žil
29. lis 2015 16:07 #424

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

hele já bych se tý elektriky tolik nebál pokud se dobře použije...
Honda CBF 1000 RS:)
29. lis 2015 21:54 #425

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Mě by se moc líbila tahle elektrická kroska musí to být úžasný jezdit nehlučně vlastně jako na kole ale s okamžitým nástupem síly co má elektromotor . Tahle KTM je super volba :-)




Poslední změna: 30. lis 2015 18:09 uživatelem Hodys.
30. lis 2015 18:05 #426

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
V Brne u nabijeci stanice BVV je videt nekolikrat tydne :)
01. pro 2015 01:24 #427

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
Vidím, že půlka mančaftu už předělala naše skvěle sloužící CBF na elektriku, kdo nepředělal aspoň fandí. No fůůůůůůj :)
Aspoň že se toho neúčastní ten pán s prstem na triku, bo to by mě fakt zklamalo :)

Taky jsem si myslel, že ten nevzhledný plast vzadu vyměním za nějaký pěkný držák rz. No, když jsem viděl ceny od 2500 Kč výš, myslím, že to dám radši za benzín B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
Poslední změna: 19. pro 2015 21:54 uživatelem tirak.cz.
19. pro 2015 21:52 #428

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Ahojte,
znova sa vraciam k téme prídavných svetiel.
Kúpil som si 6-Ledkové prídavné svetlo o ktorom sme tu už diskutovali (viz príspevok a fotky na Honde CBF600/1000 od Eddieho TU ). Bohužiaľ som to nedomyslel vopred a zistil som až po doručení že na moju CBF1000F (2010->) mi tam to svetlo nevojde, nakoľko je medzera medzi blatníkom a plastom pod svetlom pri plnom zanorení tlmičov menšia ako výška svetla (45mm) plus držiak..

Navyše som omylom objednal tie svetlá 2 a k tomu ešte som kúpil aj ďaľšie, 8-ledkové, ktoré je síce nižšie (38mm) ako 6-ledkové, ale nevojde ani to...

Takže svetlá sú na predaj, inzerát TU
28. pro 2015 01:51 #429

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

Podelim sa, co cez zimu robim/idem robit. Z klasickeho servisu cisty stereotyp-olej, filter, vzduchac, chladiaca a brzdova kvapalina, vycistenie sitka v nadrzi, dalej ma cakaju ventily, riesenie cbfkyných hlavnych problemov-loziska v krku, kupa noveho sedadla (shad comfort), Leo vince-ktory bude musiet ist na odladenie, previnutie statoru a kontrola regulatora. Cbfka mimo ineho dostala nove plego mra, velmi jej slusi, kratke packy, predne predlzenie blatnika, gipro, navigaciu, nove gumy a retaz. Co sa tyka ostatnych drobnosti, zhadzujem hlavny stojan, bocny isiel vyssie. Doladujem drobnosti vo forme polamanych uchytov na kapotazi (vdaka origo honda servisu), suche zipsy a pod. Rozmyslam ci sa pustit do prestavby hondy uz teraz-menim mimo ineho aj olej v prednych tlmicoch a pohravam sa s myslienkou dat dozadu wilbers a dopredu progresivne pruziny s radialnou pumpou magura+panciere.

Zima je pre mna kratsia ako by som chcel, je toho vela. Verim vsak ze na jar vyjdem s krasne porobenou motorkou a vidime sa na nejakom zraze :)
Honda CBF1000FA
Díky: Rishor
Poslední změna: 26. pro 2017 23:14 uživatelem Pito. Důvod: doplnenie
26. pro 2017 23:14 #430

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.782 sekund