Nová vyklápěcí helma - máte nějaké dojmy?

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Lava napsal:

Tak to sem rád že si spokojenej :-)
To Pacous: K černý motorce, černá helma B) Mě se ta stříbrná taky líbí....

Njn, vždyť já vím. Mám taky černou mat k černý motce... Jen jsem tě chtěl trošku "poprudit". ;-) :-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
04. říj 2010 09:49 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5
Bob650 napsal:

1) nechávat otevřené větrací otvory
2) není-li Pinlock, lze koupit "nalepovací Pinlock" na vnitřní stranu plexi, cena ca 350,- např. u Moto S+P Beroun
3) 2-3 kapky Jaru na nádobí na vnitřní stranu suché ho plexi a lehoučce flanelem rozleštit

Díky za rady. Něco s tím musím udělat,včera jak bylo chladno jsem to musel mít trochu otevřené a když jsem jí přinesl domů tak se zapařilo plexi totálně.
Kawasaki Z 1000 SX
04. říj 2010 10:07 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
Zareaguju...
Taky mam Nolan N-103. A momentalne uvazuju zmene. Velmi dobra helma, bezpecna, nemlzi se, slunenci clona je super, jeji hmotnost mi nevadi neb jezdim kratsi vylety..
Ale hluk a pruvan jsou vady, a to pro me zasadni. Ovladaci packa clony je primo uprostred leveho ucha a jeste je tak nestastne udelana, ze vystupuje nad skorepinu. Hned vedle je (dira) priprava na intercom = ztencena vystelka. Pri rychlosti nad 80 to deal hluk jako bejk. Krome toho tam tou sterbinou zlehka tahne - normalni clovek to nepozna, ale clovek co mel zanet licniho nervu jako ja se muze zblaznit.

Takze jak sem rikal, pravdepodobne ji vymenim.
A bude to tak, ze :
1) bud koupim nejakou vybornou lehouckou intergalku
2) setrvam u vyklapecky, ale pak pujdu rovnou do BMW nebo Schubertky

U integralky samozrejme muzeme srovnavat a vybirat a pak koupit skvelou helmu za fakt slusny penize.

U vyklapecky to ale nepalti. Pokud vubec, tak rovnou "mercedes", kupovat Skoda Favorit Cabriolet je blbost...
13. pro 2010 16:34 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 46
  • Obdržená poděkování 0
Můj názor je ten že jedinou výhodou výklopky je že si při krátké zastávce ten čumák můžu zvednout ale tím to končí protože (a teď mě neberte za slovo)většina integrálek je lepší než sklopky,jsou celistvé né dělěné ,tedy i bezpečnější a pak tam míň funí. Mám sice taky sklopku a ještě k tomu takového kepla za cca 2500 kč. ale vše včetně oblečení hodlám následující rok změnit, na hadry a botky prašule jsou a na novou kebuli to taky nějak dopadne.
28. pro 2010 16:23 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Bob650 napsal:

1) nechávat otevřené větrací otvory
2) není-li Pinlock, lze koupit "nalepovací Pinlock" na vnitřní stranu plexi, cena ca 350,- např. u Moto S+P Beroun
3) 2-3 kapky Jaru na nádobí na vnitřní stranu suché ho plexi a lehoučce flanelem rozleštit

Muzes napsat link na ten nalepovaci pinlock? :)
28. pro 2010 17:14 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
zbrnda napsal:

Můj názor je ten že jedinou výhodou výklopky je že si při krátké zastávce ten čumák můžu zvednout ale tím to končí protože (a teď mě neberte za slovo)většina integrálek je lepší než sklopky,jsou celistvé né dělěné ,tedy i bezpečnější a pak tam míň funí. Mám sice taky sklopku a ještě k tomu takového kepla za cca 2500 kč. ale vše včetně oblečení hodlám následující rok změnit, na hadry a botky prašule jsou a na novou kebuli to taky nějak dopadne.

V lete muzes ve meste jezdit se zvedlym, jen s slunecni clonou a komfortneji se nasazuje a sundava
28. pro 2010 17:18 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5
Mefisto napsal:

Muzes napsat link na ten nalepovaci pinlock? :)

Třeba tu:
Pinlock
Kawasaki Z 1000 SX
28. pro 2010 18:32 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 46
  • Obdržená poděkování 0
To máš pravdu chceš se napít a nemusíš proto sundavat helmu já spíš hodnotil ten můj vyklápěcí blembák,ať hnu hlavou kamkoli pokaždé sliším jiný tón a zvuk, tak proč já si vlastně stěžuju,mám muziku zadáčo. :laugh:
28. pro 2010 18:42 #38

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Damon napsal:

Mefisto napsal:

Muzes napsat link na ten nalepovaci pinlock? :)

Třeba tu:
Pinlock

Ja jsem asi slepej a nevidim tam nikde ten nalepovaci, vsechny jsou nacvakavaci na urcity model helmy
28. pro 2010 19:00 #39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
zbrnda napsal:

To máš pravdu chceš se napít a nemusíš proto sundavat helmu já spíš hodnotil ten můj vyklápěcí blembák,ať hnu hlavou kamkoli pokaždé sliším jiný tón a zvuk, tak proč já si vlastně stěžuju,mám muziku zadáčo. :laugh:

Ja slysim bud MP3 nebo spolujezdce, nebo dalsi motorky co jedou se mnou pres PMR :P
28. pro 2010 19:01 #40

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.783 sekund