Nová vyklápěcí helma - máte nějaké dojmy?

  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 0
Mefisto napsal:

tak jak budes mit nekdy cas a cestu kolem tak se mrkni prosim te kolik to stoji


jj, ale hned tak to asi nebude. Zkus jim napsat email. A myslím, že by to případně poslali i poštou v "dopisu".
30. pro 2010 13:39 #51

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 10
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, HJC mám už 4 roky, ale docela začíná být hlučná,procházel jsem helmy taky a pošilhávám po SCORPION EXO 1000 nebo 900.1000 není vyklápěčka ale má sluneční clonu a je z kompozitu.Nafukování bezvadně tlumí hluk.osobně jsem to zkoušel u EXO 900.Ale je to spíš o tom jak ti sedne.Shubert super, teď mají dokonce velké slevy ale bohužel mně nesedí.
18. led 2011 20:01 #52

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
Panove, pro me osobne je nejhorsi hluk a pruvan.

Z tohoto pohledu - kterou vyklapecku byste brali:
BMW System 6
Schubert C3
Scorpion EXO 900 Air

Nebo nevyklapeci:
Scorpion EXO 1000
jeste nejakou uplne jinou?

Priznam se, ze me laka ten nafukovaci system - utesneni kolem krku a usi/tvari na tech Scorpionkach..

Dekuji,
05. dub 2011 10:40 #53

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2
Teraz na jar vychádza nový model škorpionky EXO 500 a je to mladšia a trošku chudobnejšia verzia tisícky, ale hlavne má tiež tú vnútornú clonu na slnko a je o vyše 100E lacnejšia...treba vidieť a skúsiť, každá hlava má iný tvar :)
05. dub 2011 17:40 #54

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Tak za mě:-Osobně dávám přednost vyklápěčce.Důvodů je vícero a mě vyhovuje líp než zavřená,se kterou jsem také jezdil.
- Moje první vyklápěčka byla Airoh.Žádná hitparáda-docela hlučná,po dvou letech šla do světa
- Další - Lazer Granville jezdím doteď.Používám špunty do uší,ale pokud je větrno,tak ani ty pořádně nestačí-není to ono.
- Aktuálně konec kompromisů-čekám dodání Schubert C3.Cena brutální,ale snad splní očekávání -na tichost a "větratelnost".
05. dub 2011 18:18 #55

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 245
  • Obdržená poděkování 0
Tak si to na srazu navzájem ukážeme :) ty helmy.
Scorpionka EXO 1000 zatím super,až na ten hluk, lícnice ještě nedofukuju. Předpokláddám, že až se vymačkají, tak budu muset.
Parádní je větrání a výborné je zatmavení sluneční clony, pro mě ani málo,ani moc.
Jenom nemůžu nikde najít plexi s pinlockem jako náhradní díl. Neviděl jste to někdo? Nový model E11 to má už standardně.
Liberec - CBF1000 (2010)
05. dub 2011 20:10 #56

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Ja som si kupil C3 dekor "world" na vystave v Bratislave pred 2mi tyzdnami za 500 EUR...
Cena brutalna :( , ale zatial dojmy SKVELE! :lol:
05. dub 2011 21:18 #57

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 109
  • Obdržená poděkování 0
Scorpion EXO900 Air mi príde ako hlučná prilba, ale všetci mi hovoria, že je to v norme... Je síce pravda, že mám citlivé uši, ale asi nie až tak :laugh: S bradovým deflektorom je to o dosť lepšie, je dodávaný s prilbou :)
Teraz poškuľujem nad karbónovou Uvexkou, keby som sa chcel ísl vylietať na okruh a Scorpionku by som mal na turistiku... Ale tú sumu, čo za ňu dám radšej prejazdím :laugh:
06. dub 2011 22:13 #58

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Dojmy jsou jasné-dnešní kolečko kolem Dunaje mě přesvědčilo o tom,že sebetišší,sebelepší helma (Schubert C3),je platná jak mrtvýmu zimník,pokud si nedoládíš plexi na svoji výšku.Buď na tebe celkově nefouká a je v ní randál,protože ti to funí na hledí,nebo holt stáhneš plexi níž a funí ti to níž-na hruď a slyšíš jen šustot větru.Jinak celkově je přilba ok,po čase tlačí nad ušima do spánků-snad se to vymačká (nebo jí pomůžu) :) .
17. dub 2011 20:48 #59

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Malp napsal:

Dojmy jsou jasné-dnešní kolečko kolem Dunaje mě přesvědčilo o tom,že sebetišší,sebelepší helma (Schubert C3),je platná jak mrtvýmu zimník,pokud si nedoládíš plexi na svoji výšku.Buď na tebe celkově nefouká a je v ní randál,protože ti to funí na hledí,nebo holt stáhneš plexi níž a funí ti to níž-na hruď a slyšíš jen šustot větru.Jinak celkově je přilba ok,po čase tlačí nad ušima do spánků-snad se to vymačká (nebo jí pomůžu) :) .


Tak to podepíšu! Mám C3 a pokud je plexi dole, tak je výrazně tišší.
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
18. dub 2011 09:07 #60

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.236 sekund