Nová vyklápěcí helma - máte nějaké dojmy?

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2
Ano ano. Biela vyklápačka je najkrajšia. Ak ti sedí, tak nemáš čo riešiť. Ber ju.
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
26. led 2013 15:19 #71

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj. Zakoupil jsem helmu Shark Evoline3. Je jasný, že každýmu sedí něco jinýho, ale já jsem zatím maximálně spokojenej. Jezdím spíš turistiku a velmi mi vyhovuje, že když helmu vyklopím, pohyblivá část se přesune až dozadu na temeno a helma je tak stále vyvážená a nevzniká pocit těžké hlavy. Měl jsem dříve vyklápěcí NOLANku, ale když jsem ji vyklopil, měl jsem dost nepříjemný pocit závaží na čele. Tohle u Evoline 3 odpadá. Helma má integrovanou sluneční clonu a je v ní dost místa na použití klasických brýlí. Je ale pravda, že pokud budeš mít klasické brýle, bude asi ta integrovaná sluneční clona nepoužitelná, neboť je při sklopení dost blízko před očima. Ale protože já brýle nenosím, tak pro mě je super. Cena je cca 8000,- Kč. :P
04. úno 2013 23:10 #72

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0
Já mám tuhle HJC
Nastavitelná brada z Polykarbonátu: Lehká, pohodlí pomocí pokročilých technologií CAD.
• One-Touch patentovaný 3-stupňová nastavitelná sluneční clona v barvě tonový kouř
• Snadné otevření přilby s jednou rukou, i v rukavicích.
• ACS-Advanced Channeling Ventilační systém: Plný proudění vzduchu zepředu dozadu horka teplo a vlhkost směrem nahoru a ven.
• Opticky Superior Faceshield: 95% ochranu proti UV záření.
• Plexi- demontáž a montáž rychle a bezpečně bez použití nářadí
• Vystélka: SilverCool TM -Vyjímatelná a odvádí vlhkost, bez zápachu interiéru s pokročilými stříbrnými antibakteriálními látkami.

Vnitřní prostor pro dioptrické brýle

Plexi : HJ-17 s možností dát pinlock

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.



A cena??? 8000
Poslední změna: 05. úno 2013 13:11 uživatelem Honza CBF.
05. úno 2013 13:09 #73

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Čoveče, Honzo, když píšeš o helmě, proč sem nedáš taky její fotku? A jó, teď už to vidím, to je ten žlutej flek na té velké motce... tak už mám jasno. Vypadá suprově (asi) ;)
05. úno 2013 17:41 #74

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0
Omlouvám se všem kterým jsem způsobil potíže tím že jsem nepřiložil pořádnou fotku scé helmy tak přikládám odkaz jen ta cena je nějak nízká a jsou jinné velikosti

Helma HJC
05. úno 2013 23:03 #75

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
vypadá dobře,jaká je při jízdě?
06. úno 2013 00:16 #76

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0
na to že to je vyklápěčka tak je tichá a ten kloub má v zadní půlce takže při otevření nemáš těžkou hlavu já jsem s ní naprosto spokojen ted si k tomu ještě koupím bundu do barvy a můžu vyrazit směr Alpy
Poslední změna: 06. úno 2013 08:27 uživatelem Honza CBF.
06. úno 2013 08:25 #77

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 0
Tie hjc som pozerala tiez...ale stacilo mi pozriet dva obrazky tej prilby a vedela som ze by to bolo len z kaluze do blata...hned ako prve vbije do oci ta prazdnota vpredu - bradovy deflektor nieto..uz vidim ako do fuci do ksichtu :) to som si uz zazila s mojou pokial som si tam neurobila vlastnorucny deflektor v style mcgyver stacilo lepidlo noznicky izolacna paska a cierna latka.....a odvtedy nefuka...no ale naspat k hjc..okrem fucania je dalsia dolezita vec hlucnost..k tej sa vyjadrit nemozem kedze som ju neskusala..dalsia velmi dolezita vec je hmlenie...a zasa tu pinlocku nieto aj ked je pisane ze k urcitemu modelu sa da dokupit..ale clovek by cakal ze to bude v zaklade ale figu borovu...a vieme ako to je hmlenim..prsi musim mat pootvorene plexi lebo by som nic nevidela ale prsi do ksichtu..a ked ho mam za dazda zavrete tak vidim iba bielo..a tak.je to aj ked je zima a ide sa pomaly alebo sa zastavi..dalsia. vec je hmotnost ktoru som tam ani nenasla... takze po lepsim pozreti tej hjc aj inych obdobnych vyklapaciek si necham tu svoju a ked budem bohata kupim si c3 ktora uz ked ju clovek vidi zospodu tak vidi ze to uz je o inom...btw na tej hjc co ma honzo je najkrajsia ta farba :D
Poslední změna: 06. úno 2013 14:46 uživatelem corvette.
06. úno 2013 14:42 #78

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0
Jen pro tvou informaci bradovej deflektor má je tichá a váží 1290gramů
06. úno 2013 22:43 #79

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Honzo, tvá reakce zněla skoro dotčeně :) Rozhodně jsi mi žádné potíže nezpůsobil, jen jsem si nedovedl představit, co to na tu řepu vlastně navlíkáš :D

Tvarově je to pěkná skořápka, ale jak píše Corvette, za ty prachy bych čekal alespoň Pinlock ve výbavě. Ale pokud ti vyhovuje, jen dobře :)
Poslední změna: 06. úno 2013 22:45 uživatelem Dr.Pilulkin.
06. úno 2013 22:43 #80

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 4.071 sekund