Nová vyklápěcí helma - máte nějaké dojmy?

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Ja má sice integrálku Lazer Fiber Pro , ale taky přidám do diskuze zkušenosti s touto značkou a přilbou. Materiál U.M.C.F. - Uniaxial Multilayers Composite Fiber kompozit, dobré odvětrání. Není nijak zvlášt´ hlučná. Váha dle velikosti skořepiny do 1400 g. Plně vyjímatelné vnitřky pro praní. Bradový deflektor. Pinlock - nemlží se, vyzkoušeno při 4 hod. jízdě v dešti. Cena před dvěmi lety cca 6600 Kč.
Celková spokojenost.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Poslední změna: 18. dub 2011 19:09 uživatelem Luhamoto.
18. dub 2011 19:01 #61

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
V Japaco prodávají i přilby Bell. Docela povedená je tato: M4R CARBON Indy

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

18. dub 2011 19:04 #62

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70
Pacous napsal:

Malp napsal:

Dojmy jsou jasné-dnešní kolečko kolem Dunaje mě přesvědčilo o tom,že sebetišší,sebelepší helma (Schubert C3),je platná jak mrtvýmu zimník,pokud si nedoládíš plexi na svoji výšku.Buď na tebe celkově nefouká a je v ní randál,protože ti to funí na hledí,nebo holt stáhneš plexi níž a funí ti to níž-na hruď a slyšíš jen šustot větru.Jinak celkově je přilba ok,po čase tlačí nad ušima do spánků-snad se to vymačká (nebo jí pomůžu) :) .


Tak to podepíšu! Mám C3 a pokud je plexi dole, tak je výrazně tišší.


tak s tím souhlasím má SHARK EVOLINE 2 pokud je plexi spatně nastavený rachot jak v tryskáči když je plexi dole tak je celkem tichá . akorát má nevýhodu že nemá bradový deflektor tak do ní fouká zespodu .
19. dub 2011 08:36 #63

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Ja k ni nosim nakrcnik a nefouka :)
19. dub 2011 15:19 #64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 10
  • Obdržená poděkování 0
Já mám Nolan N 102. Není špatná, ale příště zkusím něco jiného. Vadí mi, že sluneční clona se při vyšších rychlostech sama zaklapne. Dvojité plexi je super, opravdu nemlží. Ale časem se ty skla vzájemně ošoupaly, takže nahoře je už centimetr široký poškrabaný pás. Zamykání odklápěcí části se dobře ovládá, ale teď už není tak přesné, jak bývalo. Pořád funguje, jen to už jaksi není ono. Taky uši mi tam nějak nesedí, ale to jsem si už zvykl. Mám s ní najeto něco přes 18 000 km. Hluk je vyšší, ale to prý je daň za odklápěcí typ. Jinak odepínání podbradního pásku se ovládá perfektně, větrání funguje bez problémů, vynikající jsou dvě fixní polohy pro lehké pootevření plexi, vložka se dá vytáhnout a vyprat. Takže závěrem: helma dobře slouží, ale má svoje mouchy. Příště určitě zkusím něco s vnitřní sluneční clonou.
28. dub 2011 22:03 #65

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5
Aspoň nejsem sám kdo jí má,furt přemýšlím že bych clonu sundal páč brýle,plexi a clona jsou 3 vrstvy a nějak se mi přesto zrovna ne dobře kouká.
Kawasaki Z 1000 SX
28. dub 2011 22:48 #66

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 74
  • Obdržená poděkování 0
Dva roky jsem mel vyklapecku Lazer Granvile LTD,ktera byla lehka a celkem ticha(mam srovnani jen s kamaradovou Nolan N103).Prodal jsem ji jen proto,ze slunecni clonu mela z veknu,takze kdyz se zatahlo a musel jsem ji zvednout,tak zacala dost hucet.V loni jsem poridil v nemeckem Polomotorrad vyklapecku HJC IS-Max Raptor,ktera byla zrovna v akci za 169eur.U nas se prodvala za cca 5500kc(dnesni ceny nevim).Jsem s ni maximalne spokojen,ma vnitrni clonu,neni hlucna a vaha je taky v norme teto tride prileb. www.polo-motorrad.de/de/is-max.html
01. kvě 2011 07:16 #67

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2
Tak trochu oživím túto tému.
Práve v týchto dňoch zvažujem novú prilbu. Doteraz som 3 sezóny jazdil Scorpion exo1000. Dobrá prilba. Nič mi na nej nevadilo.
Ale rád by som vyklápačku.
Pôvodne som bol rozhodnutý, že kúpim C3. ALE!!!
Po stránke tvaru a správnej veľkosti na moju hlavu je ideálna. Lenže strašne ma tam tlačí do krku remienok s prackou pod bradou. Keby to zapínanie bolo tak o centimeter viac vpredu, už ju mám doma.
Škoda. Tá Schubertka bola teraz aj v dobrej cene.
Tak som sa rozhodol že pôjdem vyskúšať Shoei Neotec. Na nete som prečítal o nej veľa a videl rôzne videá. Takže už len ju dať na hlavu a skúsiť ako sedí. Cenovo vychádza dokonca lepšie (teraz v zime) ako C3.

Máte ju niekto? Ako ste s Neotec_om spokojní?

PS: Ináč, tá najnovšia C3 Pro, má vraj zapínanie posunuté viac dopredu než jej predchodca. Viacerí sa sťažovali, že to tlačí do krku. To by mi už asi vyhovovalo, ale cenovo to už také ružove nie je. ;)
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
23. led 2013 15:29 #68

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
C3 tlači aj mna, už som o tom aj niekde na fóre písal...
Vyriešil som to nosenim kukly (stačí aj tenka). Faktom je že okrem tohto problému jej nemám čo vytknúť, som s ňou veľmi spokojný.
Neotec nepoznám, mal som ju v rukách ako novinku na výstave, vyzerala dobre. Shoei je určite kvalita a zaručená bezpečnosť, ak ti sadne, chybu nespravis
23. led 2013 23:25 #69

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Dneska jsem měl na hlavě tuhle nádheru. Seděla jako přibitá, všude tak akorát. Jakmile slezou ty bílé sračky, tak mi ji půjčí na otestování, ale zatím jsem si téměř jistý, že je to "ta pravá" :)

Oproti mojí bývalé Caberg Dingo má mnohem větší bradový deflektor, zavíratelnou bradovou ventilaci a aretaci v otevřené poloze. Navíc v bílé je parádní. Na černou moto jak dělaná :)
25. led 2013 23:51 #70

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.986 sekund