Koupit/nekoupit hodně jeté moto?

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Já bych pokles ceny malinko přisoudil přímé konkurenci a to Hondě NC 700S, která se u nás prodává za krásných 135 000 Kč. A možná i poklesu ceny CBFka, která je nová za 150 tis. Kč.
(To bylo třeba v roce 2004 ještě scifi dle ceníku tenkrát model CBF 600S stál 220 000 Kč). To byl pěkný ranec! :ohmy:

Podobné inzeráty pěkných lehce jetých CBF se začínají počátkem zimního období objevovat čím dál častěji.
Např. další pěkná motorka za solidní peníz. klik
03. pro 2012 19:30 #81

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Tak na tohle už radši nebudu koukat ;) Jako paradox tam pak působí původní důvod založení tohohle vlákna.
03. pro 2012 21:55 #82

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
Pepe napsal:

Nech Ta vobec nemrzi že maš staršiu verziu.Pri karburatorovej Ta može postretnut leda tak nejaka dierka v plavaku,po 200 000km vymačkane sedielka a po 20tich rokoch možno stvrdnuta membrana.Trochu naročnejšia na udržbu ale nesmrtelna


JJ,já to vidím úplně stejně. Náklady na případnou opravu jsou jen zlomek než co u stříkačky. Dobře si udělal.
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
04. pro 2012 08:15 #83

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
Dr.Pilulkin napsal:

Tak na tohle už radši nebudu koukat ;) Jako paradox tam pak působí původní důvod založení tohohle vlákna.


Úsměvné :laugh:
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
04. pro 2012 08:17 #84

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Trochu jsem tu zaplevelit téma. Omlouvám se.

Nemá to nic co do souvislosti Dr.Pilulkinem a je ho koupí.

Jen jsem chtěl případným zájemcům co uvažují o koupi moto dát tip na zajímavý inzerát.

PS: Jen můj názor k tématu. Vstřikování od Hondy je hodně spolehlivé. Ze zkušenosti můžu porovnat měl jsem i karburátorové motocykly. Teď už mám druhý motocykl s PGM-Fi a už bych karburátor nechtěl. Jinak pokazit se může cokoliv a vstřiky se dají sehnat jeté za 5000 kč, tak bych to osobně nějak neřešil).
Poslední změna: 04. pro 2012 19:13 uživatelem Luhamoto.
04. pro 2012 08:45 #85

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
ceny kolísají podle období,a jsou tací kteří neslevují vůbec protože na jaře se to zase vyšplhá...myslím ,že když si člověk vybere pěknou mašinu s málo kilometrama (což byl vlastně záměr tohoto vlákna,nekoupit olítanou mašinu) tak nemůže udělat chybu,ceny jsou teď níž ale zase se to vrátí v březnu to je už klasika :) karburátor versus stříkačka je vlastně zcela fuk obojí je dobré,stříkačce se nebráním a karbec mi vyhovuje :) Znám kluka co psal na motorkářích že je rád že koupil nové CBF a stihl ho ještě v karburátorové verzi :) znám výhody karbecu ,a znám výhody vstřikování ,obojí má své zastánce a své kupce...u mě příští motorka bude stříkačka,ale na karbec nikdy nezanevřu :) ...u mého předchozího XT strašili jak motor cuká (nevím zda v souvislosti se vstřikováním) a přitom já byl neskutečně spokojen :) co člověk to názor ,ale myslím že u CBF nejde udělat chybu ani s jedním modelem jsou oba skvělý jak karbec tak stříkačka :) NAVÍC SI TEĎ MI CO MÁME KARBEC MŮŽEME ŘÍCT ŽE MOTORKY S KARBECEM SE PRODÁVAJÍ ZA VÍC :) :) :) JAK TAK KOUKÁM :laugh: ...zkrátka nejde chybovat a pravdu máte oba všichni tři :)
Poslední změna: 04. pro 2012 16:55 uživatelem Hodys.
04. pro 2012 16:21 #86

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Já jsem typ uživatelský, tedy ten, který motorky hlavně řídí a moc se v nich nehrabe. Takže výhody či nevýhody karbece/stříkačky jsou mi poměrně vzdálené a určitě o nich nemohu sáhodlouze zasvěceně debatovat. To si radši pokecám o holkách, focení, vínku nebo horách.

Takže jsem rád, že mám mašinu krásnou a snad i spolehlivou - to mi stačí.
04. pro 2012 20:23 #87

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Dr.Pilulkin napsal:

Já jsem typ uživatelský, tedy ten, který motorky hlavně řídí a moc se v nich nehrabe. Takže výhody či nevýhody karbece/stříkačky jsou mi poměrně vzdálené a určitě o nich nemohu sáhodlouze zasvěceně debatovat. To si radši pokecám o holkách, focení, vínku nebo horách.

Takže jsem rád, že mám mašinu krásnou a snad i spolehlivou - to mi stačí.


zkrátka pohodička a tak to má být :) pan herec Horníček vždy na dotaz ,jaký má obsah jeho auto říkával 4 lidi pohodlně :) já se v motorce nevrtám mám svého mechanika :)
04. pro 2012 21:12 #88

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.567 sekund