baterie

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma baterie

Já jsem dostal od ježíška buster co uvezu pod sedlem takže pokud ti to chcípne tak tě nastartuju :woohoo: :woohoo: je to fakt mazec velký externí zdroj energie od interphone má to možnost napajet všechno ale dokáže to i natočit motorku a vejde se to pod sedlo (když vyházím pár krámů :woohoo: :woohoo: Ovšem ježíšek se sakra plácnul přes kapsu...
Honda CBF 1000 RS:)
11. úno 2016 18:28 #101

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47

Odpověděl Kevvin pro téma baterie

Ježíšek se sice plácnul, ale v nouzi by jsme tím mohli nahodit i tebe :laugh:
CBF 600 S 2008
11. úno 2016 19:14 #102

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 279
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl elektrikarCZE pro téma baterie

Malp napsal: No Marťas , kurňa , s baterkou moc nestraš - já ji mám od loňska taky odtud co ty , tak doufám ,že to nebyla nějaká vojebávka série.!


Ahoj,
nevím jestli je špatná série, ale ta moje baterka určitě. Konzultoval jsem můj problém s jedním panem docentem z naší fakulty, který mi potvrdil, že podle příznaků se jedná o výrobní vadu. Též jsem i kontaktoval přímo firmu Johnson control (Varta) - tam mě naznačili to samé co pan docent.. Takže jsem vše napsal do firmy efteria (battery import) a tam mě arogantním způsobem odpověděli -> nechtějí uznávat reklamace, a ani na požádání nepošlou baterii do výrobního závodu k diagnostice. Dále jsem si přečetl zajímavé recenze na tuto firmu - též zamítnuté reklamace.
Takže jsem ještě dnes oslovil českou obchodní inspekci, tak uvidíme co odpoví :laugh:

Martin
Poslední změna: 11. úno 2016 20:38 uživatelem elektrikarCZE.
11. úno 2016 20:37 #103

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma baterie

elektrikarCZE napsal:

Malp napsal: No Marťas , kurňa , s baterkou moc nestraš - já ji mám od loňska taky odtud co ty , tak doufám ,že to nebyla nějaká vojebávka série.!


Ahoj,
nevím jestli je špatná série, ale ta moje baterka určitě. Konzultoval jsem můj problém s jedním panem docentem z naší fakulty, který mi potvrdil, že podle příznaků se jedná o výrobní vadu. Též jsem i kontaktoval přímo firmu Johnson control (Varta) - tam mě naznačili to samé co pan docent.. Takže jsem vše napsal do firmy efteria (battery import) a tam mě arogantním způsobem odpověděli -> nechtějí uznávat reklamace, a ani na požádání nepošlou baterii do výrobního závodu k diagnostice. Dále jsem si přečetl zajímavé recenze na tuto firmu - též zamítnuté reklamace.
Takže jsem ještě dnes oslovil českou obchodní inspekci, tak uvidíme co odpoví :laugh:

Martin


Zdarec, no tak to zní zajímavě , na to si asi koupím lístek do první řady .Pokud se k problému staví takhle, tak to o jejich serióznosti zrovna nesvědčí :blink:
11. úno 2016 21:18 #104

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma baterie

JinT napsal: Já jsem dostal od ježíška buster ... :woohoo: ..


Jindro ale nestane se z Tebe ,, Ghost buster " jako v tom filmu krotitelé duchů že ne ?
Zůstaň dál krotitelem deště a motocyklů





11. úno 2016 22:56 #105

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma baterie

Malp napsal:

elektrikarCZE napsal:

Malp napsal: No Marťas , kurňa , s baterkou moc nestraš - já ji mám od loňska taky odtud co ty , tak doufám ,že to nebyla nějaká vojebávka série.!


Ahoj,
nevím jestli je špatná série, ale ta moje baterka určitě. Konzultoval jsem můj problém s jedním panem docentem z naší fakulty, který mi potvrdil, že podle příznaků se jedná o výrobní vadu. Též jsem i kontaktoval přímo firmu Johnson control (Varta) - tam mě naznačili to samé co pan docent.. Takže jsem vše napsal do firmy efteria (battery import) a tam mě arogantním způsobem odpověděli -> nechtějí uznávat reklamace, a ani na požádání nepošlou baterii do výrobního závodu k diagnostice. Dále jsem si přečetl zajímavé recenze na tuto firmu - též zamítnuté reklamace.
Takže jsem ještě dnes oslovil českou obchodní inspekci, tak uvidíme co odpoví :laugh:

Martin


Zdarec, no tak to zní zajímavě , na to si asi koupím lístek do první řady .Pokud se k problému staví takhle, tak to o jejich serióznosti zrovna nesvědčí :blink:



Držím pěsti ať Ti baterku vyreklamují , věřím že ta inspekce je donutí
11. úno 2016 22:58 #106

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma baterie

Tak na podobné vykuky funguje DAS s garancí B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
17. úno 2016 16:27 #107

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma baterie

tirak.cz napsal: Tak na podobné vykuky funguje DAS s garancí B)


Nebo je vezme ďas :)
18. úno 2016 00:09 #108

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 83
  • Obdržená poděkování 16

Odpověděl vrchlabi cbf 1000 pro téma Re: baterie

My si koupili YT12A -4... Má. 12V 11Ah160A po malinkatych úpravách jsme ji tam dostali. Naprostý luxus ;-.. Značka je Varta. Jelikož nejslabší článek u cbf jsou baterky. Tak jsme hledali co nejbližší rozměry s vyšším výkonem. A povedlo se. ;-)
Poslední změna: 05. bře 2016 18:12 uživatelem vrchlabi cbf 1000.
05. bře 2016 18:07 #109

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Re: baterie

A o jake upravy se jednalo?
06. bře 2016 08:08 #110

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.797 sekund